×
Mobilā versija
Brīdinājums +21.6°C
Rasma, Rasa, Maira
Trešdiena, 20. jūnijs, 2018
24. aprīlis, 2014
Drukāt

Jāpiesakās Gada balvai medniecībā

Foto- Stock.xchngFoto- Stock.xchng

Līdz 30. jūnijam var pieteikt pretendentus Gada balvai medniecībā – aug­stākajai atzinībai par nozīmīgu ieguldījumu medību saimniecības attīstībā un medību popularizēšanu Latvijas vai reģionālā mērogā.

Pieteikumus pieņem viens no balvas iniciatoriem un pasniegšanas organizatoriem – Latvijas Mednieku savienība (LMS). Laureātus apbalvos īpašā ceremonijā nākamā gada februārī vai martā. Gada balvas medniecībā projekts guvis Medību saimniecības attīstības fonda atbalstu 3760 latu apjomā.

Gada balvas nolikums paredz apbalvojumu trīs nominācijās: par mūža ieguldījumu medniecībā, kas atstājis nozīmīgu ietekmi valsts vai reģionālā mērogā; par nozīmīgu ieguldījumu medniecībā iepriekšējo trīs gadu laikā valsts vai starptautiskā mērogā, kā arī ilglaicīgu vai vienreizēju nozīmīgu ieguldījumu medniecībā konkrētā reģionā.

Pretendentus apbalvošanai izvirza nevalstiskās organizācijas, kas saistītas ar medību saimniecību, trofejām, šaušanas sportu, kinoloģiju; meža nozares vai pārvaldes, kā arī izglītības un zinātnes institūcijas; uzņēmumi un pašvaldības.

Pretendentu vērtēšanu divās kārtās atbilstoši nolikumā minētajiem kritērijiem organizēs LMS. Uz otro kārtu atlasītos pretendentus izvērtēs komisija ne mazāk kā septiņu cilvēku sastāvā no pasākuma organizatoru pieaicinātiem pārstāvjiem.

Ar pieteikšanas kārtību Gada balvai medniecībā, kā arī tās nolikumu sīkāk var iepazīties LMS mājas lapā www.lms.org.lv.

Raksti veidoti ar Medību saimniecības attīstības fonda atbalstu.

Pievienot komentāru

Interaktīvā laika ziņu karte
Rīga +21.6
Alūksne +18.2
Daugavpils +22.1
Saldus +18
Liepāja +16.8
Jelgava +20
Ventspils +16.6
Limbaži +16
Madona +19
Rēzekne +21
Draugiem Facebook Twitter Google+