×
Mobilā versija
Brīdinājums +13.4°C
Leontīne, Lonija, Ligija, Leokādija
Otrdiena, 22. maijs, 2018
7. marts, 2012
Drukāt

Jāpiesakās stipendijām!

Vidusskolēni, kam ir labas un izcilas sekmes, bet ģimenes apstākļu dēļ var pietrūkt līdzekļu studijām, aicināti pieteikties fondu stipendijām.

 

Līdz 23. martam 12. klašu abiturienti, topošie Latvijas Universitātes (LU) studenti, var pieteikties LU fonda stipendiju programmai “Ceļamaize 2012” un “M. M. V. Petkevičs piemiņas stipendija”, aizpildot anketu vietnē www.fonds.lv. “Latvijā ir ļoti daudz perspektīvu jauniešu, kuriem ir nepietiekams finansējums studiju nodrošināšanai. Ar mecenātu palīdzību, īpaši pateicoties mecenātes Minnas Matildes Vilhelmīnes Petkevičs (1860 – 1943) devumam, LU fonds spēj piepildīt jauniešu vēlmi izglītoties,” vēsta fonds. Stipendijas pretendentiem mājas lapā www.fonds.lv jāaizpilda pieteikuma anketa, CV, jāieskenē 11. klases liecība un 12. klases pirmā semestra liecība, kā arī citi prasītie dokumenti.

Līdz 1. aprīlim var pieteikties Vītolu fonda stipendijai, kas arī paredzēta jauniešiem no mazturīgām, daudzbērnu vai nepilnām ģimenēm. Tāpat uz šo stipendiju var pieteikties bāreņi. Stipendijas kandidātu vidējai atzīmei jābūt vismaz 7,5 balles. Pieteikuma anketu var aizpildīt mājas lapā www.vitolufonds.lv

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+