Horoskopi un mistika
Ezoterika

Jāpiesargās no Ūdens zīmēm! Ar ko bīstamas Zivis, Vēzis un Skorpions?0

Foto: Pixabay

Cilvēki bieži nesaprot, ka Ūdens zīmes ir spēks, ar kuru vajadzētu rēķināties. Esi piesardzīgs attiecībās ar Zivīm, Vēzi un Skorpionu!

Zivis

Zivis, kā likums, vienmēr ir ļoti apburošas. Var radīt nedaudz kautrīgu un noslēpumainu būtņu iespaidu tiem, kuri viņas labi nepazīst. Reizēm izturas bērnišķīgi naivi, turpinot turēties pie cerībām un sapņiem pat vidējā vecumā. Zivis ir mūžīgais bērns, kurš tic pasakām.

Pieaugušas Zivis turpina valkāt masku, bet sāk slēpt acis, jo tieši tās nodod šo horoskopa zīmi, ja tā nesaka patiesību. Zivis var teikt skaistu puspatiesību vai nāvīgus melus, tāpēc no viņu vārdiem vajadzētu piesargāties.

Reizēm, ja Zivis jūt apdraudējumu, viņas var sākt spēlēt maldināšanas spēlīti, lai redzētu, cik tālu var iet. Vienmēr skaties Zivīm acīs, jo šīs zīmes pārstāvji vienmēr skatās sāņus, īpaši ja visu laiku pievērš uzmanību to skatienam.

Vēzis

Zivis ir pilnas maldinošas miglas, bet Vēži turpretī ir patiesi. Tas, ko redzi, kā likums, ir tas, ko saņemsi. Vēzis ir atklāts pret cilvēkiem, kuriem uzticas, turklāt pateiks arī nepatīkamu patiesību. Vēzis ir ideāls draugs, kas vienmēr ņem vērā tuvāko intereses.

Vēzis var būt māte un karotāja, tāpēc viņu nedrīkst izmantot vai izturēties ar necieņu. Aizvainots Vēzis līdzinās atriebes viesuļvētrai.

Sieviete Vēzis šādā gadījumā neapstājas, bet mētā zibeņus un pērkonus. Taifūns tikai pieņemas spēkā, kad tai atgādina pārdzīvoto. Viņa neapstāsies, kamēr ienaidnieki nebūs beigti un pagalam!

Tomēr tas nenozīmē, ka viņai šī uzvara sagādās tikai prieku. Viņa raudās, un viņai būs vēl sāpīgāk. Vēzim piemīt spēcīgas emocijas, un tās seko viņai vienmēr un visur. Viss, ko viņa vēlas, ir mīlēt un būt mīlētai; audzināt un palīdzēt. Ja viņas uzticību izmantosi ļaunprātīgi, viņa tomēr atbildēs ar to pašu.

Skorpions

Skorpiona zīmē dzimušas sievietes ir valdzinājuma iemiesojums. Viņu balss spēj hipnotizēt ne tikai vīriešus. Skorpions tomēr nevienam neuzticas un mīl tikai reto cilvēku. Viņš vienmēr ir uzmanīgs, jo labi saprot cilvēka dabas tumšo pusi.

Saistītie raksti

Visu kopā pavadīto laiku Skorpions rīko saviem draugiem un kolēģiem pārbaudījumus. Viņš vienmēr ir pāris soļus priekšā visiem, pārbaudot, vai tikai tu neesi līdzīgs visiem citiem neuzticamajiem cilvēkiem.

Ja Skorpionu kāds aizvainos vai tu izgāzīsies viņa sarīkotajos pārbaudījumos, Skorpions viegli no tevis atvadīsies.

Skorpions ir tumsa, noslēpums un sods. Skorpiona dusmas visdrīzāk var izraisīt emocionāla spīdzināšana. Uz to viņš atbild ar nežēlīgām dusmām, kas raisa haosu, kamēr pats Skorpions bauda uzvaru.

Avots: “Esotericblog”

LA.lv