Tehnika
Auto un moto

Jārēķinās ar palēninātu satiksmi Pierīgā un jūras piekrastes virzienos0


Ilustratīvs foto.
Ilustratīvs foto.
Foto – LETA/Edijs Pālēns

Šodien pēcpusdienā autobraucējiem ir jārēķinās ar palēninātu satiksmi Pierīgā, savukārt brīvdienās, saglabājoties saulainam laikam, intensīva satiksme var būt jūras piekrastes virzienos. Tāpat jārēķinās, ka daudzviet jau ir sākušies ceļu remontdarbi un ir ieviesti satiksmes ierobežojumi, brīdina VAS “Latvijas Valsts ceļi” (LVC).

Pierīgā lielākie satiksmes ierobežojumi ir Mārupē, kur autobraucējiem jārēķinās ar papildu braukšanas laiku, jo notiek Daugavas ielas (autoceļš P132) pārbūves darbi. Tur ir ieviesti ātruma ierobežojumi un divos posmos satiksme tiek regulēta ar luksoforiem.

Braucot no Rīgas uz Rēzekni vai otrādi, jārēķinās, ka uz autoceļa Jēkabpils–Rēzekne (A12) posmā no Varakļāniem līdz Viļāniem ir remonts un četri pagaidu luksoforu posmi.

Braucot no Rīgas uz Daugavpili un otrādi, jārēķinās, ka ceļa remontdarbi notiek vairākos posmos uz Daugavpils šosejas (A6) un uz tilta pie Daugavpils:posmā no Klidziņas līdz Zemkopības institūtam Skrīveros ir viens ar luksoforu regulēts posms;
remontdarbi notiek arī uz tilta pār Aivieksti, un satiksme virzienā uz Daugavpili notiek pār tiltu, bet no Daugavpils puses tiek novirzīta pa apbraucamo ceļu caur Glāzniekiem.

Vieni no lielākajiem remontdarbiem ir uz autoceļa Augšlīgatne–Skrīveri (P32) pa ceļam no Madlienas līdz Skrīveriem (47,20.-71,27. km), kur ir desmit luksoforu posmu un to izbraukšana prasa vairāk nekā stundu.

Pilna būvdarbu karte ir pieejama LVC mājas lapā.

LA.lv