×
Mobilā versija
Brīdinājums +24.3°C
Marija, Marika, Marina
Sestdiena, 21. jūlijs, 2018
3. novembris, 2016
Drukāt

Jāsauc policijas spēki uz skolu: zēni nespēj nomierināties (5)

Rīgas pašvaldības policijaRīgas pašvaldības policija

Teikā divi skolnieki sarīkojuši pamatīgu jandāliņu un nozākājuši direktori. Puiku nomierināšanā iesaistījās policija. Taču neskatoties uz policijas iesaisti, viņi izleca pa logu un aizbēga.

1.novembrī Rīgas pašvaldības policija, nodrošinot sabiedrisko kārtību pie kādas no Teikas izglītības iestādēm, saņēma informāciju par diviem skolniekiem, kuri mācību stundas laikā neatrodas klasē. Abi zēni lamājās, dauzīja sienas un mācību klašu durvis.

Policistam ierodoties notikuma vietā, abi skolnieki turpināja savas huligāniskās darbības, apgalvojot, ka viņiem neesot nevienā jāklausās. Pēc brīža notikuma vietā ieradās arī skolas direktore, kura lūdza abiem skolniekiem atgriezties mācību klasē, kur izrunātu notikušo. Tomēr neskatoties uz vairākkārtīgiem policista un skolas pedagogu aizrādījumiem zēni nespēja nomierināties un skolas direktori nozākāja ar seksuāla rakstura cieņu aizskarošiem izteicieniem, pēc tam izleca pa pirmā stāva logu un aizbēga.

Policists noskaidroja abu zēnu vecāku tālruņu numurus un viņus informēja par notikušo. No izglītības iestādes darbiniekiem pieņemtas liecības. Pret 17 un 14 gadus vecajiem zēniem uzsāktas administratīvo pārkāpumu lietvedības par sīko huligānismu.

Šis nav pirmais gadījums, kad agresīvu bērnu dēļ konflikta noregulēšanā tiek iesaistīta policija.

Pievienot komentāru

Komentāri (5)

 1. no sirds jūtu līdzi tiem nevarīgajiem policistiem un skolotājiem

 2. Absolūta demokratizācija Atbildēt

  Izskatās, ka nebūs ilgi jāgaida , kad tiks likti lietā ieroči.

 3. tās ir liberālisma sekas Atbildēt

  Liberālisms, no izcilas individualitātes redzējuma šodien ir pārvērties par iegribu, par individuālisma liberālismu. Bērni ir ģimenes, sabiedrības spogulis. Viņi bez maskas parāda visu. Lūk, šodienas iegribu liberālisms – tiesības bez jebkādiem pienākumiem

 4. 15diennaktis vieninieku kamerā pie udens un maizes.Mācība būs uz mūžu! Kopējā kamerā tikai samaitās!

  • Veci!
   Pilnīgi piekrītu var pat vēl vairāk,bet vienmēr atradīsies aizstāvji kas tādus izdzimteņus aizstāvēs. 14 un 17 gadus veci jomojo tie tak lieli zirgi ignorēt direktori un policiju tas ir pi…ts. Es saprotu ,ka Ziemeļkoreja nav labākais piemērs,Bet varbūt der kaut ko pamācīties.

Draugiem Facebook Twitter Google+