Mobilā versija
-1.6°C
Renāte, Modrīte, Mudrīte
Otrdiena, 24. oktobris, 2017
11. decembris, 2016
Drukāt

Kā zemessargi vērtē deputātu kūtrumu iesaistīties šajā organizācijā? “LA” aptauja (1)

Foto-LETAFoto-LETA

Kaspars, Studentu bataljona zemessargs: “Ir nedaudz smieklīgi klausīties atrunas par aizņemtību, ģimenes dzīvi un bailēm no ieročiem. It kā zemessargiem nebūtu darba vai ģimenes. Mūsu rindās ne vienam vien zemessargam ir trīs un pat vairāk bērnu, vairāki darbi un sabiedriskie pienākumi. Tas ir attieksmes jautājums. Bet ir arī labi, ka deputāti nestājas Zemessardzē. Mūsu rindās nav nepieciešami zemessargi, kas dien, lai veidotu publicitāti uz Zemessardzes rēķina. Viens zemessargs, kas dien no sirds, ir desmitiem reižu vērtīgāks par deputātu, kam rūp tikai politiskā karjera.”

Gatis Zamurs, zemessargs: “Manuprāt, tā ir apkaunojoša statistika, ka no simt deputātiem tikai divi darbojas Zemessardzē. Runās esam patriotiski, Zemessardze ir mūsu aizsardzības balsts, bet, kad tam jāvelta kaut daļa no sava komforta, rodas atrunas. Vieglāk ir piespraust karodziņu un ar lāpu izstaigāt Vecrīgu nekā lauka apstākļos slapdraņķī mācīties reakciju uz pretinieka uguni. Īpaši pazemojoši skan atruna, ka deputāti Zemessardzē neiesaistās darba vai ģimenes dēļ. Vai tad aktīvie zemessargi ir bezdarbnieki, kuriem nav ģimenes, vecmāmiņas laukos vai iespējas kā citādi pavadīt brīvo laiku? Riharda Kola attaisnojums par ārzemju braucienu izraisa nožēlu. Vienīgais, kas nepārsteidz, ir Artuss Kaimiņš, jo populisma karogs jātur abām rokām, tāpēc nav iespējams tajās paņemt vēl arī rāciju vai ieroci.”

Artis, zemessargs: “Deputāti ir kā sabiedrības spogulis, jo procentuāli, skatot dalību, sanāk līdzīga proporcija. Ja ir griba un apziņa, ka jābūt Zemessardzē vai jebkur citur, atrodas gan laiks, gan līdzekļi. Ja vēlmes nav, atradīs simtiem iemeslu, lai nedarītu. Ar “Saskaņas” deputātiem es izlūkos neietu. Manuprāt, lielākā daļa no deputātiem ir tie, kurus skolā mēdza apcelt, bet viņi labi mācījās un tagad nokļuvuši Saeimā. Labākie karavīri ir huligāni, kas parādījies bijušos un esošajos karos.”

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

 1. Labas atzīmes varēja iegūt
  labi mācoties vai
  centīgi iezubrījot bez saprašanas 🙂
  Zemessardzei vajadzīga
  Dzimtenes mīlestība, ne tikai
  attieksme pret desas luņķa garumu !

Monika Zīle: Vērtīgs ceļa spieķis (1)Vai tiešām pienācis laiks saprast, ka nav tādas profesijas, kas garantē palikšanu izvēlētajā nodarbē līdz pensijai?
Uldis Šmits: Bet igauņi...Labāk pieaicināt pāris tūkstošus lietpratēju prioritārā nozarē nekā padarīt visu ekonomiku atkarīgu no viesstrādniekiem
Lasītāju aptauja
Ērika Oša zīmējums
Ēriks Ošs. Trīs lietas, kas jāizdara vīrietim

Latvijas lielāko pelnītāju vidū šogad pirmo reizi iekļuvis bijušā politiķa Aināra Šlesera dēls Edvards, ar nopelnītiem 10,787 miljoniem eiro sarakstā ierindojoties 6. vietā. Šis fakts publicēts žurnālā “100 Latvijas lielākie pelnītāji”. Lielā pelnītāja godu E. Šleseram sarūpējusi SIA “Regma 1”, kurā viņam pieder 70% kapitāldaļu. Pārējie 30% pieder bijušajam politiķim, viesnīcā “Rīdzene” noklausīto sarunu varonim Aināram Šleseram, viņa sievai un otram dēlam.

Vai piekrītat apgalvojumam, ka vīriešiem pēc 40 gadiem jālieto steroīdi?
Monika Zīle: Garā mēle un īsās rokas (5)Kuplo ģimeņu ieguvums no demogrāfijas veicināšanai piešķirtajiem miljoniem pagaidām neskaidrs
Māris Antonevičs: "Jaunās sejas" gaidotIzmaiņas mediju uzburtajā pasaules kārtībā – izrādās, ka jauni, spilgti līderi ne vienmēr ir liberāli.
Draugiem Facebook Twitter Google+