×
Mobilā versija
Brīdinājums +11.4°C
Alīna, Sandris, Rūsiņš
Ceturtdiena, 26. aprīlis, 2018
1. oktobris, 2012
Drukāt

Jau astoņi izdevumi

Šodien “Latvijas Pasts” sāk preses abonēšanas kampaņu 2013. gadam. Arī AS “Lauku Avīze” sāk šo kampaņu ar labu ziņu – abonēšanai piedāvājam par vienu izdevumu vairāk – mūsu pulkā arī jaunais ikmēneša žurnāls “Medības”. Tātad kopumā astoņi izdevumi un 19 dažādi izdevumu komplekti. Jaunais žurnāls “Medības” abonējams arī komplektā ar “Latvijas Avīzi” un žurnālu “Agro Tops”. 


 

Laikraksts “Latvijas Avīze” savā divdesmit piektajā sezonā tāpat kā līdz šim iznāks piecreiz nedēļā un visi abonenti, kas avīzi pasūtinās vismaz janvārim, dāvanā tradicionāli saņems sienas kalendāru ar Gunāra Dukštes fotogrāfijām – skatu uz Latviju no gaisa balona. Savukārt Lijas Brīdakas romānu grāmatu “Solis tumsā. Aizvējš pie jūras” kā dāvanu saņems visi tie, kas abonēs “Latvijas Avīzi” vismaz četriem mēnešiem.

Ja līdz šim esat bijis tikai mūsu laikraksta abonents, ir vērts izmēģināt un abonēt nākamajam gadam arī kādu no mūsu pārējiem izdevumiem – žurnālus “Mājas Viesis”, “Praktiskais Latvietis”, “36,6 oC” , “Agro Tops” , “Medības”, Lata romāna grāmatas vai “LA” Tematiskās avīzes.

 

Arī abonējot jebkuru no žurnāliem vismaz sešiem mēnešiem, saņemsiet dāvanā kalendāru un iespēju vēl piedalīties dažādās abonentu loterijās.

 

Īpaša dāvana sagatavota žurnāla “Praktiskais Latvietis” gada abonentiem, kuri saņems ārstu izstrādāto ārstējošo elastīgo magnētu “Magnetons” (vairāk par to var lasīt šīs nedēļas žurnālā “Praktiskais Latvietis”).

Visus mūsu izdevumus pasta nodaļās ar tiešsaites pieslēgumu un pie pastniekiem būs iespējams abonēt līdz šā gada 26. decembrim, bet, abonējot pārējās pasta nodaļās vai zvanot pa informatīvo tālruni, – līdz 20. decembrim.

Preses izdevumus var abonēt jebkurā “Latvijas Pasta” nodaļā, mājas lapā www.abone.pasts.lv, pie pastniekiem, kā arī zvanot pa “Latvijas Pasta” informatīvo tālruni 67008001, 27008001 vai izmantojot īpašo Abonementa pieteikumu, kas tiek izplatīts kopā ar Laikrakstu un žurnālu katalogu 2013. gadam. Katalogam pievienotais Abonementa pieteikums jāaizpilda līdz 1. decembrim un jānosūta “Latvijas Pastam” vai jāiesniedz jebkurā pasta nodaļā.

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+