×
Mobilā versija
Brīdinājums +12.9°C
Jānis
Svētdiena, 24. jūnijs, 2018
21. septembris, 2013
Drukāt

Jau ceturto gadu Vidzemes Augstskolā atzīmēs Zinātnes mēnesi

LETALETA

Jau ceturto gadu Vidzemes Augstskola (ViA) oktobrī svinēs Zinātnes mēnesi, informēja ViA rektora palīdze-zinātniskā sekretāre Agnese Lapetrova.

 

Zinātnes mēneša laikā tiks prezentēti ViA docētāju un studentu pētniecības darba rezultāti, notiks Zinātnieku nakts pasākumi, Latvijas Zinātņu akadēmijas akadēmiskie lasījumi, Letonikas 5.kongresa sekcija un ViA 7.studentu pētniecisko darbu konference.

Zinātnes mēnesis tiks atklāts 27.septembrī ar Zinātnieku nakts pasākumiem. Jau ziņots, ka pasākuma laikā apmeklētājus sagaida Zinātnes ekspedīcija ar Gaujas tramvaju, Zinātnes kafejnīca, radošās darbnīcas un interaktīvas spēles, kā arī paraugdebate par ūdens nozīmi un citas aktivitātes.

Savukārt 21.oktobrī plkst.16 Latvijas Zinātņu akadēmijas akadēmisko lasījumu laikā ViA telpās notiks bioloģijas doktora Indriķa Krama lekcija “Kooperatīvās uzvedības evolūcija”. Tikai dažas dienas vēlāk, 25.oktobrī plkst.12.00, ViA norisināsies 5.Letonikas kongresa apakšsekcija “Nacionālā identitāte un sociālā cilvēkdrošība”, kurā pētnieki lasīs referātus un diskutēs par sociālās cilvēkdrošības aspektiem.

Zinātnes mēnesi 31.oktobrī noslēgs ViA 7.studentu pētniecisko darbu konference, kurā piedalīsies ViA un citu Latvijas un ārvalstu augstāko izglītības iestāžu koledžas, bakalaura, maģistra un profesionālās augstākās izglītības studiju programmu pilna un nepilna laika studenti un absolventi ar saviem teorētiskajiem un lietišķajiem pētījumiem.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+