Mobilā versija
Brīdinājums +6.3°C
Vilnis, Raimonds, Laine
Sestdiena, 29. aprīlis, 2017
1. jūnijs, 2016
Drukāt

Jau desmito gadu pie Mazās ģildes ceturtdienās spēlēs džeziņu

Foto: LETAFoto: LETA

Rīgas Kultūras un tautas mākslas centrs (RKTMC) “Mazā ģilde” dārziņā 2. jūnijā plkst. 17 “City Jazz Big Band” atklās bezmaksas džeza koncertu cikla desmito sezonu, LA.lv uzzināja kultūras centrā.

Rīdzinieku un Rīgas viesu iecienītie vasaras džeza mūzikas koncerti jau kļuvuši par tradīciju, piedāvājot klausītājiem ne vien dzirdēt atzītus Latvijas mūziķus, bet arī iepazīties ar jaunajiem džeza talantiem.

Sākot ar 2. jūniju un līdz pat 25. augustam Mazās Ģildes dārziņā katru ceturtdienu plkst. 17 būs iespējams noklausīties bezmaksas džeza mūzikas koncertus.

Šajā vasarā koncertos piedalīsies “City Jazz Youth Band”, “Lauris Amantovs jazz quartet” un “Jam Orchestra”.

Koncertus organizē Rīgas Kultūras un tautas mākslas centrs “Mazā ģilde” ar Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta atbalstu.

Pievienot komentāru

VNĪ: Tabakas fabrikas pielāgošana JRT vajadzībām par 95% pabeigtaBijušās Tabakas fabrikas ēkas Miera ielā 58A, Rīgā pielāgošanas darbos Jaunā Rīgas teātra (JRT) vajadzībām būvnieks SIA "Abora" aprīlī ir pabeidzis 95% plānoto iekšdarbu, turpinās darbi pie fasādes siltināšanas un apkārtējās teritorijas iekārtošanas.
Draugiem Facebook Twitter Google+