Praktiski
Mājas

Jau desmito reizi Latvijā liela izmēra apavu maiņas/ziedošanas dienas 0

Publicitātes foto

25. martā vienpadsmito reizi visā pasaulē un desmito reizi Latvijā atzīmēs Zemes stundu, kuras laikā iedzīvotāji un iestādes ir aicināti izslēgt apgaismoju. Vēlamies uzsvērt ne tikai elektroenerģijas, bet arī citu resursu taupīšanu, tāpēc jau desmito reizi tiks rīkotas apavu maiņas/ziedošanas dienas.

Ne tikai īpašās dienās, bet arī ikdienā ir svarīgi domāt par resursu taupīšanu un to, kas pašam vairs nav vajadzīgs nodot kādam, kuram tas noderēs vairāk. Tādēļ veikals Apavi 40+ jau desmito reizi rīko lielo izmēru apavu maiņas/ziedošanas dienas. No vienas puses tā ir iespēja atbrīvot skapjus no jau apnikušām vai kādu iemeslu dēļ vairs nederīgām kurpēm, bet no otras puses tā ir iespēja tās saņemt kādam, kuram nav šobrīd iespējas tās iegādāties.

Tāpat kā iepriekšējās reizēs, aicinām ikvienu interesentu izskatīt savus apavu plauktus un rast iespēju ziedot mazlietotus vai jaunus liela izmēra apavus (sieviešu apavi sākot no 40. izmēra, bet vīriešu apavi sākot no 46. izmēra) līdzcilvēkiem, kuriem, iespējams, nav pietiekamu līdzekļu to iegādei. Labdarības pasākuma ietvaros ikkatram būs iespēja gan ziedot liela izmēra apavus, gan apmainīt, gan arī tos saņemt par brīvu.

Labdarības pasākums “10. liela izmēra apavu maiņas un ziedošanas dienas” norisināsies 2017. gada 24. un 25. martā lielo izmēru apavu veikalā “Apavi 40+”, kas atrodas Rīgā, Kr. Valdemāra ielā 38 (ieeja no Ģertrūdes ielas) 24. martā 11.00 – 19.00, 25. martā 10.00-16.00.

Visi apavi, kuriem nebūs atradušies jauni īpašnieki, tiks nodoti biedrībai “Labdarības lapa”.

Apavi 40+ maiņas/ziedošanas dienu rīkošanu uzsāka jau 2011. gadā un tās ir guvušas lielu cilvēku atsaucību. Līdz šim jau notikušajās deviņās maiņas/ziedošanas akcijās kopumā tika ziedoti 1225 apavu pāri, no tiem jauni īpašnieki atradās 856 pāriem, bet 369 pāri tika ziedoti labdarībai- veikalam “Otrā elpa”, Ziedot.lv labdarības mājai un lielo ģimeņu centram “Ģimenes atbalsts”.

Aicinām taupīt resursus un nekrāt liekas mantas, kas varētu būt noderīgas kādam citam. Ziedot apavus varēs jau no otrdienas, 21. marta, ikkatrs liela izmēra apavu ziedotājs saņems īpašu atlaižu kuponu jaunu apavu iegādei mūsu apavu veikalā. Lūdzu, pirms ziedošanas apavus notīrīt un izvērtēt vai tie vēl ir valkājami.

LA.lv