×
Mobilā versija
Brīdinājums +22.7°C
Ernestīne, Ingmārs, Akvelīna
Pirmdiena, 21. maijs, 2018
27. oktobris, 2015
Drukāt

Jau piedāvā “quad play”

Foto - F64/BNSFoto - F64/BNS

Juris Binde: "Stabilā izaugsme šī gada deviņos mēnešos apliecina "LMT" izvēlētās tehnoloģiju konverģences stratēģijas pareizību."

Pagājušajā nedēļā, prezentējot sekmīgos deviņu mēnešu darbības rādītājus (bruto peļņa pieaugusi par 5,7 miljoniem, sasniedzot 43,7 miljonus eiro), “Latvijas Mobilā telefona” (“LMT”) valdes priekšsēdētājs Juris Binde pavēstīja, ka telekomunikāciju operators piedāvā pilna spektra pakalpojumus.

“”LMT” ir izvēlējies tehnoloģiju konverģences stratēģiju – esam pilna spektra operators,” paziņoja Juris Binde. Tas nozīmē, ka mājsaimniecība no “LMT” var saņemt mobilajā platformā balstītus fiksētos balss sakarus, internetu (datu pārraidi), mobilo televīziju un mobilos sakarus. Citiem vārdiem – to, ko telekomunikāciju terminoloģijā sauc par “quad-play”. 26 500 lietotāju izmanto “LMT” nodrošinātos fiksētos balss sakarus. Tiesa, televīzija ir tā, kas pieejama ar interneta starpniecību, un pašu veidotā “LMT Straume”, kuru vismaz reizi ir pamēģinājuši 755 419 unikālie lietotāji. 2014. gadā “LMT Straume” nodrošināja vairāk nekā 200 tiešraižu 500 000 lietotājiem.

Savas stratēģijas pareizību viņš stiprina ar ES digitālā tirgus komisāra Andrusa Ansipa jauno pieeju ES politikā, ka “konsolidācija nav vienīgais risinājums” un ka “mobilo sakaru operatori jau šobrīd investē jaunākajās 4G/LTE tehnoloģijās arī bez [uzņēmumu vai tīklu] apvienošanās”. “Faktiski šobrīd lielā mērā pasaulē un Latvijā notiek nevis uzņēmumu konverģence, bet tehnoloģiju konverģence,” skaidroja Binde. 2014. gadā “LMT” tehnoloģiju attīstībā investējis divreiz vairāk nekā “TELE2” un “Bite” kopā, un šogad būšot ieguldījis 27 miljonus eiro.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+