Apbrīno

Jau piektā “Kurzemes Radio” karaoke Kuldīgas pilsētas svētku festivālā 0


Ilustratīvs foto
Ilustratīvs foto
Foto – LETA/AFP

Piektdien, 17. jūlijā Kuldīgas Pilsētas laukumā notiks piektā “Kurzemes Radio” organizētā karaoke, kas sāksies plkst. 23:00 un turpināsies līdz trijiem naktī. Dalībniekiem iespēja ne tikai atrādīt savas dziedātāja spējas, bet arī saņemt noderīgas balvas no karaoke atbalstītājiem. “Kurzemes Radio” karaoke kopā ar radio ētera personībām – DJ Docentu un Māri Dadzi, kā arī ar atraktīvo Lauru Volkonovsku.

“Kurzemes Radio” karaoke ir guvusi dalībnieku atsaucību iepriekšējos gadus, tādēļ arī šogad, svētku festivāla “Dzīres Kuldīgā 2015” laikā, norisinās karaoke pasākums. Karaoke sākums stundu pirms pusnakts, taču nav paredzams precīzs laiks, kad tā beigsies, jo dziedātgribētāju skaits ir liels, kas strauji aug ar katru gadu. Nereti, kāds netiek uz skatuves laika trūkuma dēļ. Karaoke organizatori aicina ikvienu, kuram ir vēlme piedalīties jau laikus, pasākuma sākumā pieteikt savu dalību.

Tāpat kā iepriekšējos gadus, pasākuma vadītāji ir “Kurzemes Radio” ētera personības – DJ Docents, Māris Dadzis un Laura Volkonovska.

Vadītāji palīdz, atbalsta un uzmundrina karaoke dalībniekus.

“Kurzemes Radio” karaoke aicināti piedalīties visi karaoke entuziasti. Tie, kuri vēlas dziedāt un sajusties uz mirkli kā īsti skatuves mākslinieki, un arī tie, kuri vēlas dejot līdz pirmajiem saules stariem. Aicināti arī atbalstītāji, kuri ir gatavi uzmundrināt draugus un citus karaoke dalībniekus. Skanot atpazīstamām un tautā iemīļotām melodijām “Kurzemes Radio” karaoke laikā ir iespēja atpūsties kopā ar pārējiem pilsētas svētku festivāla viesiem.

Labākos un atraktīvākos “Kurzemes Radio” karaoke dalībniekus sagaida noderīgas balvas. Šogad par balvām parūpējas uzņēmums “Coca Cola HBC Latvia”, ilggadējais “Kurzemes Radio” sadarbības partneris – ierakstu producēšanas, izdošanas un izplatīšanas kompānija “MicRec”, lielākais starptautisko autobusu operators Baltijā “Lux Express”, Koncertbārs “Laternu Stundā” un picērija “Stender’s pica”.
Ieeja pasākuma norises vietā un dalība ir bez maksas

LA.lv