Mobilā versija
+0.4°C
Austris
Svētdiena, 22. janvāris, 2017
21. marts, 2014
Drukāt

Jau piektais patruļkuģis


Foto - Gatis Dieziņš (RJC)Foto - Gatis Dieziņš (RJC)

Saņemot piekto jauno “Skrundas” klases patruļkuģi P-09 “Rēzekne”, Jūras spēku flotile ir kļuvusi stiprāka – tā vakar svinīgajā patruļkuģa saņemšanas pasākumā Liepājā atzina Nacionālo bruņoto spēku (NBS) komandieris Raimonds Graube.

“Šodien Jūras spēku flotile ir kļuvusi stiprāka, spējīgāka palīdzēt mūsu valsts aizsardzībā un pildīt tos uzdevumus, ko mums uzdod likums. Miera laikā šim kuģim ir uzdevums rūpēties par cilvēku dzīvību, sniegt atbalstu glābšanas un meklēšanas operācijās, kā arī atmīnēšanas operācijās,” informēja Graube, jūrnieku vārdā apsolot sabiedrībai, ka šis kuģis pildīs savus uzdevumus. Aizsardzības ministrs Raimonds Vējonis akcentēja, cik nozīmīgs Jūras spēku flotilei ir šis notikums: “Noslēdzies ļoti nozīmīgs projekts, kas ilga vairāk nekā sešus gadus un kura mērķis bija modernizēt mūsu Jūras spēku flotili. Patruļkuģu projekts sniedza nozīmīgu ieguldījumu arī Latvijas ekonomikā, jo daļa patruļkuģu tika pilnībā vai daļēji uzbūvēti Latvijā, sadarbojoties ar Vācijas kuģu būvētavu.”

Pievienot komentāru

Slokas karjerā pazūd divi profesionāli nirēji (4)Jau otro dienu pie Slokas karjera vērojama liela operatīvo dienestu rosība. Pierīgas iecienītākajā nirēju treniņu vietā bez pēdām pazuduši divi profesionāli nirēji,
Draugiem Facebook Twitter Google+