×
Mobilā versija
°C
Mirta, Ziedīte
Ceturtdiena, 19. aprīlis, 2018
23. maijs, 2015
Drukāt

Jau pirmajās divās biļešu tirdzniecības stundās daži koncerti izpārdoti

Foto: LETAFoto: LETA

XI Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku deju lielkoncerta horeogrāfisko ainu kopmēģinājums.

Pirmajās divās biļešu tirdzniecības stundās nopirktas 21 145 biļetes uz visiem Dziesmu un deju svētku pasākumiem, savukārt telefoniski rezervētas 4811 biļetes, portālam LA.lv pavēstīja sabiedrisko attiecību speciāliste Inga Vasiļjeva.

57% no visām nopirktajām biļetēm ir iegādātas interneta veikalā, 43% – Biļešu Paradīzes kasēs.

Vasiļjeva zināja sacīt, ka šobrīd vēl pieejamas biļetes gan uz Noslēguma koncertu un tā ģenerālmēģinājumu, gan tautas mūzikas koncertu, pūtēju orķestra koncertu, simfoniskās mūzikas koncertu, kokļu mūzikas koncertu, mūsdienu deju lielkoncertu 7. jūlijā plkst.12 un tā ģenerālmēģinājumu 6. jūlijā plkst.17, kā arī citiem pasākumiem.

Uz deju lieluzveduma koncertiem un ģenerālmēģinājumu, tautas deju kolektīvu laureātu koncertu un mūsdienu dejas lielkoncertu (7. jūlijā plkst.19) ir pārdotas un rezervētas visas publiskajā tirdzniecībā pieejamās biļetes

Būtiskākie Svētku notikumi tiks rādīti gan tiešraidē, gan ierakstos Latvijas Radio, Latvijas Televīzijā un internetā.

Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētki ir lielākie Latvijas bērnu un jauniešu kultūras un mākslas svētki, kas notiek reizi piecos gados. XI Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētki norisināsies Rīgā no 6. līdz 12. jūlijam, tajos piedalīsies ap 37 000 dalībnieku. XI Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētkus rīko Valsts izglītības satura centrs, atbalsta lieldraugi Swedbank un Kārums, kā arī atbalstītāji Latvijas Mobilais Telefons (LMT), Latvijas valsts meži, Valsts kultūrkapitāla fonds, Statoil un Moller Auto lidosta.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+