Ekonomika
Auto un moto

Jau rīt Ķīpsalā “ierūksies” izstāde “Auto 2019”!0


Ķīpsalā atklāta izstāde “Auto 2018”, 06.04.2018.
Ķīpsalā atklāta izstāde “Auto 2018”, 06.04.2018.
Foto: Karīna Miezāja

Piektdien, 12. aprīlī, Ķīpsalā sāksies Baltijas lielākais autodzīves notikums – starptautiskā autoindustrijas izstāde “Auto 2019”, portālu “LA.lv” informēja izstādes rīkotāji.

Izstādē trīs dienas trīs hallēs būs iespēja apskatīt jaunākos auto modeļus, spilgtākos Latvijas un ārvalstu tūninga šedevrus, superātrus sacīkšu auto, komerctransportu un autoservisu aprīkojumu.

“Automīļi, sarosieties,” aicina izstādes rīkotāji.

12. aprīlī aicinām apmeklēt izstādes “Auto 2019’’ oficiālo atklāšanas ceremoniju, kas sāksies plkst. 11.00 Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā, hallē Nr. 2.

Izstādes atklāšanā piedalīsies:

– Ingus Rūtiņš, biedrības “Auto Asociācija” valdes loceklis;
– Kristiāns Godiņš, Autotransporta direkcijas valdes priekšsēdētājs;
– Aldis Vasiļevskis, konkursa “Jaunais automehāniķis 2019” rīcības komisijas priekšsēdētājs, SIA “Inter Cars Latvija” filiāles vadītājs;
– Viesturs Tīle, Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrības BT 1 valdes priekšsēdētājs;
– Gints Šāvējs, izstādes “Auto” vadītājs.

Kā zināms, pirmajā izstādes dienā, 12. aprīlī, Baltijas mēroga pirmizrādes piedzīvos trīs jauni auto: visjaudīgākais “Lamborghini” superauto “Aventador SVJ”, “Škoda Scala” un sportiskais “Hyundai i30 Fastback N”.

Līdzās jauniem auto būs apskatāms arī milzīgais visurgājējs “Burlak”, kas pasaulē šādā modifikācijā eksistē tikai vienā eksemplārā. Un tas nav viss!

No 12. līdz 14. aprīlim autonozares profesionāļi hallē “Auto mehānika” varēs iepazīties ar aktuālāko nozares piedāvājumu, sākot no rezerves daļām un beidzot ar industriālo tehniku.

Visās trīs izstādes dienās interesenti varēs vērot profesionālā meistarības konkursa “Jaunais automehāniķis 2019” finālu.
Saistītie raksti

Lielākais autotūninga šovs Austrumeiropā “Auto Exotica” apmeklētājus priecēs ar krāšņākajiem tūninga un sacīkšu auto no Eiropas un Skandināvijas, kā arī vietējo autoklubu vasaras sezonai sagatavotiem spēkratiem. Starp citu, “Auto Exotica” šogad svin 20 gadu jubileju!

Savukārt Bērnu izklaides zonā varēs satikt transformerus “Optimu Primu” un “Megatronu”, iekāpt visurgājējā, izmēģināt elektrisko skrejriteni un pat izlocīt savu policijas auto!

Detalizētu “Auto 2019” pasākumu programmu skatiet šeit.

Izstādi “Auto” organizē Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrība “BT 1”.

LA.lv