×
Mobilā versija
+20.3°C
Mirta, Ziedīte
Piektdiena, 20. aprīlis, 2018
15. oktobris, 2013
Drukāt

Jau šonedēļ Rīgā notiks pirmā Latvijas-Ķīnas Tradicionālās ķīniešu medicīnas konference

Foto-Shutterstock.comFoto-Shutterstock.com

Ar mērķi tuvināt rietumu un austrumu medicīnas profesionāļus un veicināt sadarbību dabisko atveseļošanas un ārstniecības metožu jomā 19.-20. oktobrī Rīgā notiks pirmā Latvijas-Ķīnas Tradicionālās ķīniešu medicīnas konference un 3. Starptautiskā Domformu medicīnas konference, kurā piedalīsies daudzi prominenti nozares pārstāvji, tai skaitā Ļi Džendzi (Li Zheng Zi), Vispasaules ķīniešu medicīnas apvienību federācijas ģenerālsekretārs, Ķīna; Sjui Mintans (Xu Mingtang), domformu medicīnas un „Kundawell” institūta dibinātājs, cigun Meistars, TĶM profesors, Ķīna; Andris Buiķis, Latvijas Zinātņu akadēmijas īstenais loceklis; Prof. Nikolajs Nikolajevs, MD, PhD. Holistiskās medicīnas un naturopātijas asociācijas vadītājs, Latvija; Jurģis Brediķis, Lietuvas Zinātņu akadēmija; Umberto Macanti MD, DO, Paneiropas TĶM asociāciju federācija, Itālija; Dr. Igors Kudrjavcevs, Latvijas Austrumu vingrošanas asociācija; Oļegs Onopčenko, Eiropas Austrumu kultūras institūts, Latvija, kā arī citi labākie ķīniešu medicīnas speciālisti no Latvijas, Krievijas, Ukrainas, Ķīnas u.c. valstīm.

Konferences pamattēmas ir tradicionālā ķīniešu medicīna, holistiskā netradicionālā medicīna, kā arī dažādas pašregulācijas, dziedniecības, enerģētiskās un garīgā līdzsvara sasniegšanas prakses. Konferences laikā būs iespējams iepazīties ar dabiskās dziedniecības metodēm, ekstrasensoro spēju attīstīšanas paņēmieniem, kontakta un bezkontakta enerģētiskas ārstēšanas manuālajām metodēm, kā arī novatorisku medicīnas metodi – domformu medicīnu, kas balstīta Ķīnas tradicionālās medicīnas tradīcijās un skata cilvēka organismu kā vienotu, kompleksu sistēmu, diagnosticējot un ārstējot ar domformu palīdzību.

Kā norāda viens no pazīstamākajiem ķīniešu tradicionālās medicīnas speciālistiem, Latvijas Akupunktūras un netradicionālās medicīnas asociācijas prezidents Nikolajs Nikolajevs: “Rietumu medicīnas spēcīgā puse ir modernās tehnoloģijas un farmakoloģija, bet austrumu – holistiskā attieksme pret cilvēka ārstēšanu, uztverot organismu kā vienotu veselumu. Pēdējā laikā notiek būtiska rietumu un austrumu medicīnu tuvināšanās. Gaidāmā konference visaugstākajā līmenī ļaus runāt par to, kā apvienot austrumu medicīnas gudrību un rietumu medicīnas sasniegumus.”

Konferenci organizē Vispasaules ķīniešu medicīnas apvienību federācija (WFCMS, Pekina); Ķīnas Tradicionālās ķīniešu medicīnas asociācija (CACM, Pekina); Pekinas medicīniski pētnieciskais institūts „Kundawell”; Latvijas Džun Juaņ cigun asociācija un Starptautiskā medicīniskā cigun asociācija (Pekina). Konferences līdzorganizatori ir Latvijas Akupunktūras un netradicionālās medicīnas asociācija un Eiropas Tibetas medicīnas un jogas akadēmija.

 

Vairāk informācijas: www.zyq108.lv .

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+