×
Mobilā versija
Brīdinājums +19.2°C
Ilvija, Marlēna, Ziedone
Ceturtdiena, 24. maijs, 2018
3. marts, 2015
Drukāt

Jau šonedēļ sāksies Austrasdienas 2015

Austra Pumpure. Foto: LETAAustra Pumpure. Foto: LETA

Kā ik gadu martā dziesminiece Austra Pumpure un austrasbērni aicina uz dziesminieku koncertiem, kas vienoti nosaukumā “Austrasdienas”. Šogad no 7. līdz 15. martam Liepājā un Rīgā skanēs pieci koncerti, vēsta rīkotāji.

Sestdien, 7. martā plkst. 14 Liepājas BJC “Vaduguns” zālē koncertā “Noausim kājas, atpīsim sirdis…” skanēs Imanta Kalniņa un austrasbērnu dziesmas, savukārt vakarpusē, pulksten 19 kafejnīcā “Kursas Putni” koncertēs koklētājs Andris Mičulis un notiks austrasbērnu lielā sadziedāšanās.

Svētdien, 8. martā pulksten 13 folkloras centrā “Namīns” tradicionāli norisināsies koncerts “Mana tautasdziesma”.

Kad Liepājā “Austrasdienas” būs izskanējušas, Austra un austrasbērni viesosies ar diviem koncertiem Rīgā. Sestdienā, 14. martā, pulksten 17 notiks koncerts Anglikāņu baznīcā, bet svētdien, 15. martā, pulksten 13 – sadziedāšanās koncerts “Mana tautasdziesma” koka ēku renovācijas centra “Koka Rīga” zālē.

Ieeja koncertos Liepājā bez maksas, Rīgā – 5-7 eiro.

Austra Pumpure – viena no Liepājas mīļajām sejām, dziesminiece ar kurzemnieces staltumu, spēku un sirds siltumu, kas ap sevi pulcina dažādu paaudžu austrasbērnus un domubiedrus mūzikā, dzejā, dzīves uztverē.

Austra marta sākumā svin savu vārda dienu, kas kalpo par patīkamu iemeslu pulcēties tuvu un arī no vēju pilsētas tālu esošiem austrasbērniem. Austrasdienas ir savdabīgi dziesminieku koncerti ar tikai tiem raksturīgu emociju, spontanitāti, gaišumu un dziļo, uz pārdomām vedinošo sarunu ar klausītājiem, ko tik viegli, šķiet, prot risināt tikai Austra.

Pasākumus rīko minētās koncertu norises vietu pārstāvji un Austras biedrība sadarbībā ar Liepājas Kultūras pārvaldi un Rīgas domi.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+