×
Mobilā versija
Brīdinājums +28.1°C
Meldra, Meldris, Melisa
Sestdiena, 21. jūlijs, 2018
15. decembris, 2016
Drukāt

Jau vairākas nedēļas nav ziņu par Gloriju: Rēzeknes pusē pazūd pusaudze (9)

Foto no Valsts policijasFoto no Valsts policijas

Valsts policija Rēzeknē meklē bezvēsts pazudušu meiteni – Gloriju Kovaļevsku, kas dzimusi 2001.gadā.

Pusaudze 21.novembrī izgāja no Bērnu sociālo pakalpojumu centra (Rēzeknē, Viļānu ielā 10), un līdz pat šim brīdim viņas atrašanās vieta nav zināma.

Glorijas pazīmes: augums aptuveni 158-160 cm; gari, krāsoti mati (iespējams, rudā vai sarkanīgā tonī); korpulenta; kā bija ģērbusies nav zināms.

Ja kādam ir informācija par Glorijas atrašanās vietu vai jebkāda cita informācija, policija lūdz ziņot pa tālr. 64603500, 64603578, 110 vai vērsties tuvākajā policijas iecirknī.

Pievienot komentāru

Komentāri (9)

 1. Tiešām pazudusi vai kaut kur tusiņš ievilcies?

 2. Vai nesskkiet ka paaraak veelu meklee ja pazudusi meitene 21 nov. Bet saak tikai tagad mekleet

 3. Daudzās līdzīgās iestādēs nemaz neziņo par tādiem pazušanas gadījumiem,jo tas ierasts tiem kam sākās pārošanās un riesta laiks.Vai pēc kāda laika atnāks atpakaļ,vaiturpinās ceļot pa gultām.

 4. Dīvaini,ka taisni Rēzeknē regulāri pazūd bērni.Liekas ka tur nav tādā kārtībā viss,kā liekās.

  • Atrodas šeit: https://goo.gl/3OxSEu Atbildēt

   Tavs pirmais online nopelnītais tūkstotis eiro vēl nekad nav bijis tik tuvu. Tas jau burtiski elpo pakausī. Pagriezies, satver to un praktiski momentāli pārsūti uz savu bankas kontu. To var atkārtot kaut ik nedēļu. Tas pat mēdz radīt dīvainu satraukumu – jo tā ir ātra, matemātiskajā statistikā un kombinatorikā balstīta, tāpēc nekļūdīga stratēģija naudas pelnīšanai tiešsaistē – dalība loterijas sindikātā, ko esam izveidojuši īpaši Latvijas cilvēkiem. Ienāc, paņem Laimīgo Lozi un pārvērt savu dzīvi sapnī!

 5. SĪKĀ KAZA pavazāsies un atvilksies,kad apniks… te vairs nav ne kāda maziņā,tieši šajā vecumā i meklējas ,kā tās suņu vai kaķu meitenes,tāda arī šī ir sīkā spira… kā dabūs piekabi ,tā čalītis pats atvedīs…
  uh ,ku lielās dzīvē skrējējas…. DIEVS MĪĻAIS DOD ŠĪM KAZĀM PRĀTIŅU….

 6. Kaut kā aizdomīgi, ka visu laiku Rēzeknē pazūd bērni un pusaudži, varbūt vajadzētu pievērst lielāku vērību atbildīgajām instancēm, kāpēc tā notiek???

  • VISĀS TAJĀS INSTANCĒS NAV KĀRTĪBAS,JO VIŅIEM TIKAI GALVA SĀP,LAI BŪTU LIELĀKAS ALGAS,JO TUR PAT NEREDZ PAŠUS MAZIŅOS ,KURI KĀ MĒRKAĶĒNI SABĀZTI VIENĀ TELPĀ UN DURVIS AIZSLĒGTAS,BET PAŠAS TIK SĒŽ PIE KOMPJIEM UN TELEFONIEM ,KAFIJO NO RĪTA LĪDZ VAKARAM,KA TIKAI DIENA PAGĀJUSI,BET KAS PA TO DIENU IR NOTICIS TO JAU VIŅAS PAT NEZINA.
   LŪK ARĪ ,KĀPĒC TIE SĪKIE PAZŪD,JO TUR ARĪ AR VIŅIEM APIETAS ,KĀ AR PABIRU BĒRNIEM…

  • … tāpēc,ka tām instancēm visā Latvijā ir uzspļaut par tiem bērniem,vai viņi vispār zina ,kur viņi atrodas un ko pa dienu dara… viņiem tikai savi maki rūp… un visas tās Bāriņtiesas liekēžu bars,tur kur viņus vajag nav,bet kur nevajag tur skrien un saceļ lielu brēku….

Draugiem Facebook Twitter Google+