×
Mobilā versija
Brīdinājums +14.6°C
Ilvija, Marlēna, Ziedone
Trešdiena, 23. maijs, 2018
20. maijs, 2015
Drukāt

Jau ziedots vairāk nekā pusotrs miljons eiro (6)

Okupācijas muzeja vizualizācijaOkupācijas muzeja vizualizācija

“LA” ir saņēmusi atklātu vēstuli, kas adresēta Latvijas valsts augstākajām amatpersonām par Latvijas Okupācijas muzeja Nākotnes nama būvniecību.

Vēstuli parakstījuši PBLA priekšsēdis Jānis Kukainis, Amerikas Latviešu apvienības priekšsēdis Pēteris Blumbergs, Latviešu Nacionālās apvienības Kanādā priekšsēdis Andris Ķesteris, Latviešu apvienības Austrālijā un Jaunzēlandē priekšsēde Kristīne Saulīte, Eiropas Latviešu apvienības priekšsēdis Aldis Austers, Dienvidamerikas un Karību reģiona latviešu apvienības priekšsēde Daina Gūtmane un Krievijas Latviešu kongresa priekšsēde Lauma Vlasova.

Vēstulē atgādināts, ka ārzemju latviešu sabiedrība Okupācijas muzejam līdz šim jau ziedojusi vairāk nekā sešus miljonus eiro. Tieši Nākotnes nama projektam latvieši ārzemēs atvēlējuši vairāk nekā pusotru miljonu eiro. Vēstules autori aicina nepieļaut Nākotnes nama būvniecības apturēšanu: “Šobrīd, kad pēdējā šā projekta attīstības stadijā notiek neargumentēti, brīžiem pat nepatiesi un maldinoši mēģinājumi to apturēt, vēlamies uzsvērt, ka projekta apturēšana nozīmētu ne tikai daudzu ieguldītu darba gadu un vairāk nekā 6300 ziedotāju ieguldītu līdzekļu zaudējumu (daudzi ir mērķziedojumi tikai šim konkrētajam Nākotnes nama projektam), bet arī uz vairākiem gadiem tiktu aizkavēta vai pat apdraudēta muzeja spēja pasaulei pilnvērtīgi stāstīt Latvijas stāstu, lai pretotos tiem, kas ar agresīvu propagandu to cenšas noliegt.”

Vēstule Latvijas valsts augstākajām amatpersonām par Latvijas Okupācijas muzeja Nākotnes nama būvniecību

Pievienot komentāru

Komentāri (6)

 1. Būtu ieguldījuši naudu tajā pašā Liep Metalurgā tie ārz tautieši. Un braukuši galu galā mājās uz Latviju!

  • Ieguldīt “L.M.”lai to naudiņu nozog Krievijas Zaharjins?Varbūt uzreiz Vešņakovam noziedot?Viens otrs jau ir atbraucis,BET vietejie politmafijas zeļli jau nelaiž iekšā gudras galvas.Mans viens paziņa atbrauca nu un???Viņš LATVIETIS !!!Latvijā nevarēja atrast darbu,JO nezina okupantu val.Augstas raudzes specss dator zinībās.Aizbrauca atpakaļ uz Vāciju.
   Latvijā nav cieņā trimdas latvieši ar ĻOOTI LABU izglītību !!

 2. P.S. Atliek vēl /tas jau ir izskanējis!!/ LATVIEŠU dziesmu svētkos kabināt klāt krievu častuškas. Tas vēl vienīgais kas palicis pamatnācijai,jo VALSTS val.jau ir NODOTA un PAZEMOTA !!Viens raksts deju svētkos jau ir nepaticis Krievijai ko pielīdzināja kāškrustam.
  Varbūt “gaiļiem”nepatiks kāda latviska dziesma?Piem.”Dzimtenei”.
  I.Mūrnieces uzrunu Saeimai 4.maijā jāiegrāmato kādos ANO arhīvos,jo domāju,ka tik valstiski pareiza tā bija pēdejā !!Saeimas vairākums darīs visu lai no Mūrnieces k-dzes tiktu vaļā !!Re kā Āboltiņa metusies kritizēt !

 3. Vai mums ir nepieciešami Putina zaļie čeloveki? Nu nē,jo pašiem ir savi NECILVĒKI,NELATVIEŠI.Kā piem. Lembergs,I.Kalniņš,Elksniņš ar RD “latvisko”turlaja/Aldermanes Co un nu vēl klāt pasaules apceļotājs pēc pabūšanas varas mafijā – Gaiļu pāris !!Gaiļa k-dze savas dzīves melnās strīpas periodā metusies ar plakanu krūti Birkerta k-ga projektam kā vīra k-ga burenieks okeāna viļņiem. Paliek šķērmi ap “dūšu”pēc 25 gadiem no šiem latvijiešiem piedzīvot ko līdzīgu kā pēckara gadu Klimkāna nodevību PSRS VDK nagu maucējiem,MEŽABRĀĻU iznīcināšanu.NAV NEVIENA politiķa,kurš celtu gaismā ŠODIENAS !!koloborantus un valsts piesmējējus !!VISS tiek darīts ar pašu koloborantu rokām lai no Latvijas nepaliktu nekas pāri.
  I.Kalniņš ir smagi slims,SMAGI !,ne tikai maina partijas,bet arī ticību !!
  Cien. LA,mēs pasūtam jūsu avīzi lai no tās smeltos ticību valstij,latviskumam,tad KAPĒC !! arī jūs,kā “Vestji”drukājat ko tik pretīgu kas nokauj latvietim šo ticību?

 4. Stipri šaubos vai tā uzlabošana īsti te vajadzīga. Varbūt lētāk pat sanāktu uzcelt jaunu… Lai arī vecais nams atgādina melnu kasti, tas tomēr ir sava laika arhitektūras paraugs un tā vizuālais tēls ļoti atbilst okupācijas muzeja nosaukumam.

 5. Cerēsim, ka starptautiska uzraudzība tiks hibrīdkara apstākļiem pielāgota un Nākotnes nams tiks uzcelts.

Draugiem Facebook Twitter Google+