×
Mobilā versija
Brīdinājums +15.9°C
Emīls, Egita, Monvīds
Ceturtdiena, 21. jūnijs, 2018
26. janvāris, 2013
Drukāt

“Jauda” un “Konstanta Tvis” piegādās “Sadales tīklam” iekārtas par desmit miljoniem latu

Foto-LETAFoto-LETA

AS “Sadales tīkls” iepirkumā par sadaļņu, to komplektējošo un rezerves daļu piegādi par uzvarētājiem atzīti uzņēmumi AS “Energofirma “Jauda”” (“Jauda”) un SIA “Konstanta Tvis”, savukārt kopējā līgumcena ir 9,89 miljoni latu bez pievienotās vērtības nodokļa, liecina Iepirkumu uzraudzības biroja (IUB) informācija.

Saskaņā ar to ar uzņēmumiem tiks slēgtas vispārīgās vienošanās, bet piegādes būs jānodrošina “Sadales tīkla” reģioniem visā Latvijas teritorijā.

Iepirkums bija sadalīts vairākās daļās.

Daļā par individuālās uzskaites sadalnēm uzstādīšanai ārpus telpām saņemti divi piedāvājumi, bet par uzvarētāju atzīta “Jauda”. Kopēja līgumcena ir 2,7 miljoni latu.

Daļā par uzskaites sadalnēm vairākiem elektroenerģijas skaitītājiem uzstādīšanai telpās bija tikai viens pretendents – “Jauda”. Līgumcena ir 200 000 latu.

Uzskaites sadalnes vairākiem elektroenerģijas skaitītājiem uzstādīšanai ārpus telpām vēlējās piegādāt divi pretendenti, bet par uzvarētāju atzīta “Jauda”. Kopējā līgumcena ir 1,8 miljoni latu.

Daļā par uzskaites sadalnēm vairākiem elektroenerģijas skaitītājiem uzstādīšanai ārpus telpām ar kabeļu komutācijas sekciju iesniegti divi piedāvājumi, bet uzvarēja ir “Konstanta Tvis”. Līgumcena ir 1,59 miljoni latu.

Kabeļu komutācijas sadalnes ar “IP00” aizsardzības izpildījumu vēlējās piegādāt divi pretendenti, bet uzvarēja “Jauda”. Līgumcena ir 800 000 latu. “Jauda” uzvarēja arī daļā par kabeļu komutācijas sadaļņu ar “IP20” aizsardzības izpildījumu piegādi ar līgumcenu 1,2 miljoni latu.

“Jauda” bija vienīgais pretendents daļā par kabeļu komutācijas sadaļņu ar kabeļu pievienošanas un drošinātājslēdžu uzstādīšanas iespēju bez sprieguma atslēgšanas piegādi. IUB publikācijā minētā līgumcena ir 210 000 latu.

Daļā par kabeļu komutācijas sadaļņu piegādi ar “IP 20” aizsardzības izpildījumu uzstādīšanai komplektā ar individuālo uzskaites sadalni saņemti divi piedāvājumi, bet par uzvarētāju atzīta “Jauda”. Līgumcena ir 600 000 latu.

Transformatoru apakšstaciju sadalnes arī vēlējās piegādāt divi pretendenti, bet par uzvarētāju atzīta “Jauda”. Kopējā līgumcena ir 190 000 latu.

Savukārt daļā par iekštipa zemsprieguma sadalnēm uzstādīšanai 20-10/0,4 kilovoltu apakšstacijās “Jauda” bija vienīgais pretendents. Līgumcena ir 600 000 latu.

AS “Sadales tīkls” zaudējumi 2011.gadā pieauguši 2,6 reizes – no 5,16 miljoniem latu līdz 13,48 miljoniem latu, liecina SIA “Firmas.lv” informācija. Uzņēmuma apgrozījums audzis par 10% – 2010.gadā tas bija 197,09 miljoni latu, bet 2011.gadā – 216,86 miljoni latu.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+