Mobilā versija
+3.8°C
Zane, Zuzanna
Svētdiena, 19. februāris, 2017
26. jūnijs, 2014
Drukāt

Jauna autoceļu nodeva
 (2)

LETALETA

Jaunā autoceļu lietošanas nodeva jeb vinjete, kas tiek ieviesta no 1. jūlija, masveida problēmas autopārvadājumu nozarei neradīs, vienīgi varētu ciest daži mazie autopārvadātāji, kam jau tagad klājas slikti, atzinis biedrības “Latvijas auto” vadītājs Valdis Trēziņš.

“Milzīgam satraukumam nav pamata, bet jāatzīst, ka jaunā nodeva tiek ieviesta galīgi nepiemērotā laikā, kad jau tā samazinās autopārvadājumu cenas un sarūk aktivitāte,” norādīja Trēziņš, piebilstot, ka šādā laikā katra jauna nodeva ir papildu slogs autopārvadātājiem.

Autoceļu nodeva gadā būs no 711 līdz 925 eiro atkarībā no automašīnas ekoloģiskās klases. Gadījumā, ja vinjeti pirks pa dienām, tā maksās 11 eiro dienā.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Nodevas jāievieš tām milzīgajām kokmateriālu kravām, kuras izdangā labos asfalta ceļus, iedzen tajās risas, kas slapjā un slidenā laika noved pārējos bracējus pie satiksmes negadījumiem.

Rīgā restaurēta baznīca, muzeji un tapis Saieta namsRaiņa dzīvokli atjauno pēc fotoattēliem un filmētiem materiāliem
Lauksaimniekiem valsts subsīdijās šogad būs pieejami 8,7 miljoni eiroLauksaimniekiem valsts budžeta programmā "Valsts atbalsts lauksaimniecībai un lauku attīstībai" šogad būs pieejami 8 723 490 eiro, paredz noteikumi "Par valsts atbalstu lauksaimniecībai", kurus plānots skatīt nākamajā valdības sēdē 21. februārī.
Dabasgāzes tirgu atvērs pēc diviem mēnešiem. Ar ko jārēķinās patērētājiem? (13)Būs vēl citi bez "Latvijas Gāzes": Šaubu par gāzes tirgus atvēršanu nav
Pasaulē
Latvija ekonomiskās brīvības reitingā pakāpusies uz 20.vietu (2) Latvija pasaules ekonomiskās brīvības reitingā šogad ir pakāpusies uz 20.vietu no 36.vietas pērn, bet joprojām atpaliek no Igaunijas un Lietuvas.
Draugiem Facebook Twitter Google+