Mobilā versija
-3.1°C
Baiba, Barbara, Barba
Svētdiena, 4. decembris, 2016
26. jūnijs, 2014
Drukāt

Jauna autoceļu nodeva
 (2)

LETALETA

Jaunā autoceļu lietošanas nodeva jeb vinjete, kas tiek ieviesta no 1. jūlija, masveida problēmas autopārvadājumu nozarei neradīs, vienīgi varētu ciest daži mazie autopārvadātāji, kam jau tagad klājas slikti, atzinis biedrības “Latvijas auto” vadītājs Valdis Trēziņš.

“Milzīgam satraukumam nav pamata, bet jāatzīst, ka jaunā nodeva tiek ieviesta galīgi nepiemērotā laikā, kad jau tā samazinās autopārvadājumu cenas un sarūk aktivitāte,” norādīja Trēziņš, piebilstot, ka šādā laikā katra jauna nodeva ir papildu slogs autopārvadātājiem.

Autoceļu nodeva gadā būs no 711 līdz 925 eiro atkarībā no automašīnas ekoloģiskās klases. Gadījumā, ja vinjeti pirks pa dienām, tā maksās 11 eiro dienā.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Nodevas jāievieš tām milzīgajām kokmateriālu kravām, kuras izdangā labos asfalta ceļus, iedzen tajās risas, kas slapjā un slidenā laika noved pārējos bracējus pie satiksmes negadījumiem.

"Mežvidu" tomātu karaļi pārstrādās arī ogas un kaņepes (4)SIA "Latgales dārzeņu loģistika" plāno paplašināt siltumnīcas un attīstīt ogu un pat kaņepju pārstrādi.
Gribējām, kā labāk, sanāk, kā vienmēr (8)Iecere no nākamā gada 1. janvāra noteikt minimālo sociālās apdrošināšanas iemaksu līmeni izpelnījusies ievērojamu pretestību, jo uzņēmēji brīdina, ka labie nodomi var beigties ar bēdīgām sekām.
Pasaulē
Vairākās nozarēs katastrofāli trūkst darbinieku. Vietējam maksā minimālo, viesim – vidējo algu! (22)Jau šobrīd vairākās nozarēs katastrofāli trūkst darbinieku – šoferu, IT speciālistu, pārdevēju, pavāru
Draugiem Facebook Twitter Google+