Mobilā versija
+1.9°C
Beāte, Beatrise
Otrdiena, 25. oktobris, 2016
26. jūnijs, 2014
Drukāt

Jauna autoceļu nodeva
 (2)

LETALETA

Jaunā autoceļu lietošanas nodeva jeb vinjete, kas tiek ieviesta no 1. jūlija, masveida problēmas autopārvadājumu nozarei neradīs, vienīgi varētu ciest daži mazie autopārvadātāji, kam jau tagad klājas slikti, atzinis biedrības “Latvijas auto” vadītājs Valdis Trēziņš.

“Milzīgam satraukumam nav pamata, bet jāatzīst, ka jaunā nodeva tiek ieviesta galīgi nepiemērotā laikā, kad jau tā samazinās autopārvadājumu cenas un sarūk aktivitāte,” norādīja Trēziņš, piebilstot, ka šādā laikā katra jauna nodeva ir papildu slogs autopārvadātājiem.

Autoceļu nodeva gadā būs no 711 līdz 925 eiro atkarībā no automašīnas ekoloģiskās klases. Gadījumā, ja vinjeti pirks pa dienām, tā maksās 11 eiro dienā.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Nodevas jāievieš tām milzīgajām kokmateriālu kravām, kuras izdangā labos asfalta ceļus, iedzen tajās risas, kas slapjā un slidenā laika noved pārējos bracējus pie satiksmes negadījumiem.

Bērza finierkluču audzes atmaksāsiesVai tiesa, ka no bērza 35 gados iespējams iegūt finierklučus? JĀNIS STRENČU NOVADĀ
Kam tas ir izdevīgi? Lasi visu rakstu: Izīrētāji būs spiesti maksāt nodokļus (8)Ekonomikas ministrija grib panākt līgumu reģistrāciju zemesgrāmatā, namīpašnieki – Valsts ieņēmumu dienestā.
Pasaulē
Aptauja: Latvijā vairāk nekā 60% strādājošo nav apmierināti ar atalgojumuSaskaņā ar vadošā interneta personāla atlases uzņēmuma CV-Online veikto aptauju Baltijas valstīs par atalgojuma atbilstību ieguldītajam darbam, Latvijā ir salīdzinoši visaugstākais darbinieku skaits, kas uzskata, ka saņem adekvātu atalgojumu pret ieguldīto darbu – 39% Latvijā, vairāk nekā 34% Igaunijā un mazliet virs 19% Lietuvā.
Draugiem Facebook Twitter Google+