Mobilā versija
+1.3°C
Diāna, Dina, Dins
Piektdiena, 24. februāris, 2017
26. augusts, 2014
Drukāt

Jauna deputātu grupa (2)

Foto: Timurs SubhankulovsFoto: Timurs Subhankulovs

Lai veicinātu sadarbību un pilnvērtīgi pārstāvētu Latvijas reģionu intereses Saeimā, seši Latvijas Reģionu apvienību (LRA) pārstāvošie deputāti izveidojuši atsevišķu deputātu grupu, kurā darbosies lielākoties no Reformu partijas rindām nākušie Inga Bite, Inga Vanaga, Guntars Bilsēns, Inita Bišofa, Juris Viļums un Gunārs Igaunis, informē LRA valdes priekšsēdētājs Mārtiņš Bondars. Bite pavēstīja, ka deputātu grupa plāno septembrī iesniegt likumprojektu, kas paredzēs samazināt pievienotās vērtības nodokli veselīgai pārtikai. Tāpat plānots rosināt normatīvajos aktos noteikt, ka tauta ievēl pašvaldības vadītāju. Grupā nav notikusi diskusija par attieksmi pret koalīciju.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Dikti iepaticies dzīvoties pa Saeimu. Kur līdzšinējie darbi? Šeit tikai solījums.

  2. Labi, ka deputāti uzņemas iniciatīvu un arī sagatavotais likumprojekts atbalstāms,
    tikai kaut kā aizdomīgi liekas, ka tā aktivitāte radusies tieši tad, kad tuvojas vēlēšanas
    un diez vai šī sasaukuma laikā jaunveidotās grupas iesniegtie priekšlikumi būs īstenojami

Dīvainie ieteikumi atklāj deputātu neizglītotībuDeputāti nezina ne to, ka skolās ir veselības mācība, ne arī to, kā piešķir Eiropas Savienības fondu naudu
Var beigties traģiski: Latvijā bērnu vidū strauji izplatījusies "nāves spēle" (2)Desmitiem satrauktu vecāku un norūpējušos pedagogu zvanu un e-pasta vēstuļu Latvijas Drošāka interneta centram (Drossinternets.lv) liecina, ka Latvijā strauji izplatījusies suicidālā spēle "Zilais valis".
Draugiem Facebook Twitter Google+