×
Mobilā versija
Brīdinājums +12.7°C
Jānis
Svētdiena, 24. jūnijs, 2018
1. jūlijs, 2014
Drukāt

Jaunā e-talona dizaina autore – Anastasija Volkova

Publicitātes fotoPublicitātes foto

“Rīgas satiksmes” mājas lapā noslēdzies e-talona dizaina konkurss, un šogad ar 1795 balsīm par dzeltenā e-talona dizaina autori kļuvusi Anastasija Volkova.

Otrajā vietā ierindojās Sofijas Trofimovas zīmējums, saņemot 1783 balsis, trešajā – Arsenija Zimova zīmējums, par kuru saņemtas 1125 balsis.

Kopumā konkursā piedalījās 28 darbi, par kuriem katru dienu bija iespējams nobalsot vienu reizi no viena datora. Par visiem zīmējumiem nobalsots pavisam 9036 reizes, un mājas lapā ievietotā aptauja liecina, ka par e-talona jauno noformējumu balsoja 38% mājas lapas apmeklētāju. Balsošana sākās 19. maijā un noslēdzās 30. jūnijā.

Jau piekto gadu “Rīgas satiksme” saglabā tradīciju, ka vienu no e-talonu dizainiem, kurus izlaiž tirāžā divas reizes gadā, zīmē Rīgā dzīvojošie bērni. Šogad “Rīgas satiksme” sadarbojās ar bērnu un jaunatnes centra “Mīlgrāvis” bērniem, kuri iesūtīja zīmējumus par tēmu “Kultūra un “Rīgas satiksme””, kas izvēlēta par godu tam, ka 2014. gadā Rīga ir Eiropas kultūras galvaspilsēta. Pēc tam ikviens interneta mājas lapas www.rigassatiksme.lv apmeklētājs varēja nobalsot par tīkamāko zīmējumu, tādējādi piedaloties e-talona dizaina radīšanas procesā.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+