×
Mobilā versija
Brīdinājums +15.9°C
Emīls, Egita, Monvīds
Ceturtdiena, 21. jūnijs, 2018
28. decembris, 2015
Drukāt

Jaunā gada salūtu daudzviet Latvijā rīkos pēc “vietējā laika” (8)

Foto - LETAFoto - LETA

Pilsētu centros jaungada naktī uzstāsies mūziķi un aktieri, uzrunas teiks mēri, notiks atskats uz aizvadītā gada notikumiem pilsētā, bet salūts daudzviet būs pēc pusnakts un vietējā laika, liecina informācija pašvaldību mājas lapās internetā.

Liepājā 31. decembrī jaunā gada sagaidīšana notiks no pulksten 23 līdz vieniem naktī Rožu laukumā kopā ar grupu “Labvēlīgais Tips” un svētku uguņošanu pusnaktī. Salūtam mūziku komponē Jānis Strazds. Plkst. 23 Liepājas baptistu Pāvila draudzē notiks Vecgada koncerts “Tava vēlēšanās”.

Sagaidot Ugunīgā pērtiķa gadu, Rēzeknē, Festivāla parkā pilsētas iedzīvotājus un viesus ar humoristisku koncertprogrammu “Kad sitīs divpadsmit” izklaidēs Dailes teātra dziedošie aktieri Lauris Subatnieks, Aldis Siliņš un Gundars Silakaktiņš, kuri visi kopā pazīstami kā vokāli instrumentālā grupa “Ilga”. Pasākums notiks no desmitiem līdz vieniem.

Ventspilī Lielajā laukumā jaunā gada sagaidīšanas pasākumi sāksies plkst.23. Uz lielajiem ekrāniem varēs vērot fotoattēlus par aizejošā gada norisēm Ventspilī. Plkst.23.30 uz lielās skatuves kāps Liepājas mūziķis Fēlikss Ķiģelis ar grupu. Tradicionāli pēc Ventspils laika pilsētā 2016.gads iestāsies plkst. 00:33:44, kad sāksies arī svētku uguņošana. Pirms uguņošanas apsveikumu sacīs mērs.

Pēc vietējā laika salūts notiks ne tikai Ventspilī, bet arī Jelgavā.

31. decembrī pulksten 23 jaunā gada sagaidīšanas pasākums Jelgavā plānots Pasta salā. Jelgavas 750 jubilejas gada noslēguma salūts būs pēc Jelgavas laika pulksten 00.25. Jaungada naktī uzstāsies Ivo Fomins un DJ Erminass.

Daugavpilī svētku salūts plānots plkst.1 naktī Vienības laukumā.

Jēkabpilī jaungada salūts plānots plkst. 00.30 Vecpilsētas laukumā. Bet gadu mijas balle kopā ar grupu “Straume”, DJ Kgee un Jolandu Suvorovu būs Tautas namā.

Valmieras centrā no plkst.23.30 par muzikālu Jaunā gada sagaidīšanu rūpēsies dīdžejs. Pirms pusnakts visiem kopā būs jāskaita šā gada pēdējās sekundes, savukārt pusnaktī būs svētku salūts. 1. janvārī no plkst. 00.30 Valmieras Kultūras centrā notiks Jaungada balle kopā ar grupu “Kantoris 04” un DJ Shadow. No plkst.23. līdz plkst.1 durvis bezmaksas apmeklējumam vērs Valmieras muzeja Izstāžu nams.

Cēsīs jaungada kopīga sagaidīšana plānota Vienības laukumā, Žagarkalnā un Ozolkalnā. Vecgada koncerts un balle 31.decembrī notiks koncertzālē “Cēsis”.

Gadu miju Siguldas novada iedzīvotāji aicināti sagaidīt 31.decembrī plkst.23.30 Siguldas Svētku laukumā. Plānots atskats uz Siguldas novada notikumiem, jaungada uzrunu teiks Siguldas novada domes priekšsēdētājs, būs svētku torte, mūzika un uguņošana.

Jūrmalā kopīga jaungada sagaidīšana notiks Kauguru kultūras nama pagalmā. Programma plānots no plkst. 23 līdz plkst.2. Tiks teiktas uzrunas, būs salūts, bet brīvdabas balli spēlēs Jaunā gada orķestris.

Kuldīgā jaungada pasākumi notiks Pilsētas dārzā. Uz brīvdabas kino “Goldingen Knight Cinema” ekrāna plkst.23 plānots demonstrēt Kuldīgas novada notikumu apskatu, bet plkst. 23.45 Kuldīgas novada domes priekšsēdētājas uzruna, pēc kuras būs svētku salūts uz vecā tilta.

Pievienot komentāru

Komentāri (8)

  1. Paskatoties uz mūsu planētu no attāluma, vajadzētu saprast, ka nekāda vietējā laika un nevar būt. Idiotisms nāk no laikiem, kad bija modē koka pulksteņi ar 12 stundu skalu.

  2. ne saluts,bet uguņošana!

  3. Kas par muldēšanu? Atbildēt

    Latvijā ir tikai viens laiks. Jeb daudziem tumsoņām vēl Padomijas laiks un paražas pa galvu griežas?

  4. Vajadzēja pēc ziemeļāfrikas vai sīrijas laika!

  5. Toties Rīgā salūts kā parasti būs pēc “vietējā” maskavas laika.

  6. bagātnieku veiksmes stāsts Atbildēt

    Salūts ir naudas izmešana gaisā! Mēs esam bagāti – visiem ir lielas algas un visi ir materiāli nodrošināti! Varam arī mētāties ar naudu…

Draugiem Facebook Twitter Google+