×
Mobilā versija
Brīdinājums +13.7°C
Ludmila, Laimdots, Laimiņš
Ceturtdiena, 21. jūnijs, 2018
12. jūlijs, 2016
Drukāt

Jauna izklaides platforma mobilajās ierīcēs

Attēls no lattelecom.tvAttēls no lattelecom.tv

Latvijas interneta un televīzijas uzņēmums “Lattelecom” jaunajā izklaides platformā “Shortcut” piedāvā seriālu, filmu un TV kanālu satura apvienojumu, kā arī ekskluzīvas tiešraides.

“Shortcut” lietotājiem būs iespēja skatīties labākos seriālus, filmas, multfilmas, ekskluzīvas tiešraides un 50 pasaules topa TV kanālus visā Latvijā neatkarīgi no interneta pieslēguma veida. Platformas piedāvājumā būs atrodamas arī jaunākās filmas, kas vēl nesen demonstrētas kinoteātros.

“Shortcut” TV kanāli pieejami oriģinālvalodā, kā arī ar tulkojumu latviešu un krievu valodā. Savukārt viss bērniem domātais saturs ir ierunāts latviešu valodā, skaidro uzņēmuma korporatīvās attīstības dienesta direktore Kerli Gabriloviča. Viņa norāda, ka uzņēmums vienmēr sekojis aktualitātēm un jaunākajām tendencēm tehnoloģiju pasaulē, lai būtu soli priekšā saviem konkurentiem. “Shortcut” esot produkts, par ko cilvēki ASV varot vēl tikai sapņot, jo tur katru produktu nākoties pirkt atsevišķi. Patlaban “Shortcut” pieejams populārākajās iekārtās – mobilajās ierīcēs, planšetēs, datoros, “iOS”, “Android”, “Apple TV” un drīzā nākotnē arī “Smart” TV lietotnē, “Android TV”, “Chromecast” un spēļu konsolēs.

Šogad “Shortcut” platformā no 15. līdz 17. jūlijam “Lattelecom” veidotajā TV kanālā “360TV Positivus” tiks piedāvātas tiešraides no Salacgrīvas vairāk nekā divdesmit stundu garumā. Arī pēc festivāla līdz 24. jūlijam ”360TV Positivus” varēs skatīties koncertus, līdz pat 300 dažādu interviju un citus videomateriālus no festivāla. “Shortcut” platformā varēs vērot arī visus šīs sezonas pasaules rallijkrosa čempionāta posmus, kā arī ekspertu studijas pirms un pēc sacensībām.

Uzņēmums divu gadu laikā gan tehnoloģijās, gan saturā plānojis ieguldīt divus miljonus eiro, informēja Kerli Gabriloviča. Nākotnē “Lattelecom” kā inovatīvu tehnoloģiju ieviesējiem mērķis esot izveidot “Shortcut” par starptautiska mēroga produktu, kas visur un jebkurā laikā piedāvās sarunas vērtu saturu.

 

UZZIŅA

“Shortcut” cenas

“Shortcut TV” – 6 eiro,

“Shortcut Films” – 6 eiro,

“Shortcut TV+Films” – 10 eiro

“Shortcut Premiere” – 3,60 eiro par filmu.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+