Kokteilis

Jauna kosmētisko operāciju mode: lūpu samazināšana 0

Mūsdienās nav iespējams izstaigāt sociālos tīklus, lai neieraudzītu kādas slavenības fotogrāfijas ar nesen veiktu lūpu palielināšanas procedūru. Saskaņā ar ASV Plastikas ķirurgu asociācijas datiem laika posmā no 2000. līdz 2016. gadam šādu operāciju skaits pieaudzis par 50 procentiem.

Kā vēsta resurss NewBeauty, pēdējā laikā soctīklos parādās jaunas tendences lūpu korekcijas jomā.

Viena no tām – lūpu apjoma samazināšana. Ņujorkā strādājošā plastikas ķirurģe Melisa Dofta, kas specializējas kosmētiskajā plastikas ķirurģijā, atzīst, ka lūpu samazināšanas procedūras lielāku popularitāti bauda Āzijas valstīs.

Doktore Dofta skaidro, ka procedūra ietver “ īpašu ādas noņemšanu no lūpām”, bet pēc tam ar šuvēm koriģē vēlamo lūpu formu. Rezultāts – mazākas lūpas un smalkāka kontūra.

Lai gan lūpu samazināšana tiek veikta kā ambulatora procedūra, neaizmirstiet, ka tā tomēr ir operācija.

Pacienti parasti saņem vietējo anestēziju, un viss process ilgst 15-30 minūtes katrai lūpai atkarībā no tā, cik audu plānots izņemt. Diegus izņem vai tie paši uzsūcas nedēļas laikā.

“Sāpes ir paciešamas, bet pacientiem iesaka ēst šķidru barību, kamēr piepampums nav nogājis,” stāsta Dofta. Tas var prasīt dažas dienas līdz vienai nedēļai.

Lūpu apjoma palielinātāji maksā aptuveni 500 līdz 2000 dolārus par injekciju, savukārt lūpu samazināšanas operācijas cena ir 1000 līdz 3000 dolāru, informē DocShop.

Cenas atkarīgas no dzīvesvietas: Ņujorkā tāda operācija var izmaksāt arī 7000 dolāru. Neskatoties uz to, tā ir permanenta procedūra, kas neprasa pastāvīgu atjaunošanu atšķirībā no lūpu palielināšanas operācijas, kuras efekts gada laikā sāk mazināties (un attiecīgi vajadzīgas jaunas injekcijas).

Šobrīd Instagram vien atradīsi vairāk nekā 5000 ierakstus ar birku #lipreduction (lūpu samazināšana).

No otras puses, vismaz ASV lūpu palielināšana joprojām tiek veikta daudz biežāk, un, visticamāk, tas tik drīz nemainīsies.

Saistītie raksti

Galerijā vari apskatīt, kā izskatās lūpu samazināšanas process, bet neskaties, ja tevi varētu šķebināt ķirurģiskas nianses.

Galerijas nosaukums
LA.lv