Mobilā versija
+1.8°C
Beāte, Beatrise
Otrdiena, 25. oktobris, 2016
12. janvāris, 2015
Drukāt

Jauna, Latvijā radīta aplikācija palīdzēs mediķiem noteikt zvanītāja atrašanās vietu (1)

Foto-LETAFoto-LETA

Unikāla, Latvijā radīta mobilā lietotne (aplikācija) HealthPoint, kas līdz ar zvana saņemšanu uz ārkārtas tālruni 113 ļaus mediķiem noteikt zvanītāja atrašanās vietu, tiks prezentēta 14. janvārī, informē dienestā.

Aplikācija būs brīvi pieejama un bez maksas lejuplādējama viedtālruņos.

Preses konferencē 14. janvārī pulksten 11:00 Veselības ministrs Guntis Belēvičs, LMT prezidents Juris Binde, NMP dienesta direktors Armands Ploriņš, SIA “Meditec” valdes priekšsēdētājs Mārtiņš Sils un Microsoft Latvia vadītājs Ēriks Eglītis iepazīstinās ar mobilās aplikācijas darbību, situācijām, kad aplikācija var būt kritiski nepieciešama, lai varētu atrast un glābt cietušos, kā arī sniegs informāciju par tālāko aplikācijas attīstību, kas ļaus iedzīvotājiem ar aplikācijas palīdzību vienuviet risināt dažādus ar savu veselību un veselības aprūpi saistītus jautājumus.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. tikai daudziem vel nav pa kabatai nopirky viedtālruni

Latvija grimst nabadzībā: no katriem desmit cilvēkiem - trīs ir nabadzīgi (62)Zem nabadzības riska - 606 000 Latvijas iedzīvotāju. To par šokējošu situāciju dēvē tiesībsargs Juris Jansons, svētdien vēstīja raidījums “LNT Ziņu Top 10”.
Jūra atkāpjas: LA reportāža no Kolkas un Karostas (5)Papildināta. Aizvadītajās brīvdienās iedzīvotāji steidza baudīt diezgan retu parādību piekrastē – jūras atkāpšanos tālu no ierastās krasta līnijas. Sestdien Kolkasragā veidojās interesanti
Draugiem Facebook Twitter Google+