×
Mobilā versija
Brīdinājums +16°C
Vineta, Oļegs
Piektdiena, 17. augusts, 2018
7. augusts, 2017
Drukāt

Jaunā māmiņa nakts vidū uz krogu sev līdzi atved zīdaini (5)

Foto-LETA/AFPFoto-LETA/AFP

Ilustratīvs attēls

6.augustā likumsargi aizturējuši kādu jauno māmiņu, kura nakts vidū uz krogu sev līdzi atvedusi zīdaini, informēja Rīgas pašvaldības policijā (RPP).

Pulksten 03.36 RPP darbinieki saņēma informāciju par kādu sievieti, kura uz vecpilsētas krogu atnākusi ar zīdaini. Jaunā māmiņa izklaides vietā lietojusi arī grādīgos dzērienus.

Ierodoties notikuma vietā, pamanīta aprakstam atbilstoša sieviete ar bērnu ratiņiem. Jaunā māmiņa uzstājīgi skaidroja, ka atnākusi atpūsties un lietot alkoholu, kas viņasprāt nekādā veidā netraucējot zīdaiņa attīstībai.

Bērna mātei veikta alkohola koncentrācijas pārbaude izelpā. Testa laikā noskaidrots, ka viņa ir 2,72 promiļu reibumā. Izsaukti Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta darbinieki, kuri, apskatot zīdaini, konstatēja, ka gadu vecajam puisēnam hospitalizācija nav nepieciešama.

Pārrunu laikā noskaidrots, ka par bērnu rūpes līdz mātes atžirgšanas brīdim var uzņemties vectēvs. Noskaidrots sirmā kunga tālruņa numurs un puisēns nogādāts vectēva dzīvesvietā. Sastādīts lēmums par bērna nogādāšanu drošā vidē.

Savukārt bērna māte aizturēta un nogādāta dežūrdaļā lietvedības nodrošināšanai. Dežūrdaļas telpās sieviete ar rokām un kājām sita pa pagaidu aizturēšanas telpu, kā arī pauda nievājošu attieksmi pret notiekošo. Jaunajai māmiņai sastādīts administratīvā pārkāpuma protokols par atrašanos alkohola reibumā cieņu aizskarošā stāvoklī.

Vienlaikus lietas materiāli saistībā ar bērnu tiesību pārkāpumiem nosūtīti RPP Bērnu likumpārkāpumu profilakses nodaļas darbiniekiem izvērtēšanai.

Pievienot komentāru

Komentāri (5)

  1. Nekrietna iejaukšanās sievietes personīgajā dzīvē! Kur gribu,tur eju,ko gribu,to daru! Man ir TIESĪBAS!!! Bērns ir mans- ko gribu,to ar viņu daru! Atstāt vīenu nedrīkst – ņemu līdz,kur eju .Vot tā1

  2. Gadu vecs zīdainis. Hahahahahaha Līdz cik gadiem bērns ir zīdainis?

Draugiem Facebook Twitter Google+