Latvijā
Novados

Jaunā māmiņa piedzīvo nepatīkamu šoku0


Ilustratīvs foto.
Ilustratīvs foto.
Foto – LETA/Edijs Pālēns

Kāda jaunā māmiņa no Brocēniem piedzīvojusi nepatīkamu pārsteigumu – viņa ir sašutusi par huligānu rīcību, kas sabojājuši viņas bērna ratiņus, sametot tajos atkritumus, vēstīja LNT raidījums “Degpunktā”.

Jaunā māmiņa no Brocēniem līdz šim par sava novada centru nevarējusi sūdzēties – apkārt valda miers un kārtība, ja vien nebūtu noticis incidents mājas kāpņu telpā, kas pamatīgi sabojājis garastāvokli.

Otrdien, 10. aprīlī, sieviete grasījusies kopā ar deviņus mēnešus veco meitiņu iet pastaigā un kārtīgi apskatīt ratiņus, kas drīz dodami prom – dāvināmi kādai citai jaunai māmiņai. Pieejot pie ratu kulbas, atklājies, ka tajā samestas drazas: tukšas pudeles un izsmēķis, kas apdzēsts pret audumu, to sabojājot.

Viņa nesaprot, ar ko izpelnījušies šādu nelabvēļu uzmanību, jo tādu īstu ienaidnieku sievietei nemaz nav.Vienīgais, kas ir skaidrs, huligāni noteikti ir vietējie, vai vismaz visas pudeles pirkuši turpat pie mājas.

Jaunā māmiņa apsver iespēju par notikušo vērsties policijā, kaut vai par biedu huligāniem, lai neko tamlīdzīgu viņi neriskētu atkārtot.

LA.lv