Latvijā
Politika

“Jaunā paaudze” slavina Amerika partiju: lūdz pārbaudīt, vai viņiem nav maksāts 6

Saeimas deputāts Artuss Kaimiņš (KPV LV) aicinājis Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroju (KNAB) pārbaudīt, vai politiķis Andris Ameriks (GKR) varētu būt maksājis par aģitācijas veikšanu reliģiskās organizācijas “Jaunā paaudze” (JP) rīkotajos pasākumos.

Rīgas domes priekšsēdētāja vietnieks Ameriks ir partiju “Saskaņas”/”Gods kalpot Rīgai” (S/GKR) saraksta otrais numurs pašvaldību vēlēšanās Rīgā.

Attiecībā uz Ameriku Kaimiņš norāda, ka Rīgas domes priekšsēdētāja vietnieks JP pasākuma vadītājam ir iedevis sarkanu aploksni, un Ameriks neesot noliedzis, ka tur atrodoties nauda. Savukārt pēc tam, 21.maijā, notika JP pasākums, kura laikā tika aģitēts par S/GKR – to veikusi viena no saraksta kandidātēm.

Savukārt Ameriks norādīja, ka sociālajos tīklos parādījusies rediģēta ziņa par viņa pasniegtajām dāvanām JP mācītājam Aleksejam Ļedjajevam jubilejā.

“Aizmirsts parādīt, ka galvenā dāvana bija simtgadīga Bībele. Mana attieksme pret Ļedjajeva kungu nav ekskluzīva. Es atbalstu daudzas konfesijas. Es atbalstu luterāņus, es atbalstu katoļus, es atbalstu pareizticīgos, es atbalstu baptistus. Es esmu kristietis. Tā ir mana visdziļākā pārliecība,” pauda Ameriks.

Saistītie raksti

Tikmēr Kaimiņš uzskata, ka viņa sniegtā informācija liecina, ka Ameriks varētu būt samaksājis par aģitācijas veikšanu reliģiskās organizācijas “Jaunā paaudze” rīkotajos pasākumos.

Viņš norāda, ka saskaņā ar likumu partijām ir pienākums sniegt KNAB informāciju par aģitācijas materiālu izvietošanu un to izdevumiem, un Kaimiņš aicina pārbaudīt, vai S/GKR šos nosacījumus ir ievērojušas.

Pašvaldību vēlēšanas notiks šo sestdien.

LA.lv
LE
LETA
Latvijā
Mediķi pēc klīniskās nāves sekmīgi reanimē vīrieti
7 stundas
LE
LETA
Latvijā
Daugavpils novadā no grāvja izceļ noslīkušu cilvēku
7 stundas
LE
LETA
Latvijā
JKP varētu atbalstīt Gobzemu premjera amatam 1
7 stundas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

LA
LA.lv
Kultūra
Latvijas simtgades stāsts izskan fantastiskā deju lielizrādē “Abas Malas”
36 minūtes
LE
LETA
Dabā
Laika prognoze: kādi laikapstākļi sagaida valsts svētkos, un vai būs labi redzams salūts?
1 stunda
LA
LA.lv
Kultūra
VIDEO. Roze Stiebra: Nevajag Latviju saķemmēt, vienkārši jādzīvo
51 minūtes
IS
Ilmārs Stūriška
Sports
Mūsu zeme – Latvija! Mūsu sporta izcilību vēlējumi valsts 100. dzimšanas dienā
1 stunda
ML
Māra Libeka
Latvijā
Augšup, tuvāk pie “Brīvības” zvaigznēm. Gide Mārīte izrāda pieminekļa iekšpusi
5 stundas