×
Mobilā versija
Brīdinājums +18.6°C
Viktors, Nils
Otrdiena, 19. jūnijs, 2018
10. augusts, 2015
Drukāt

Jaunā sūdzībā Bobijas Kristīnas Braunas nāvē vainots partneris Niks Gordons

Foto - Leta/EPAFoto - Leta/EPA

Nelaiķa popdīvas Vitnijas Hjūstones meitas Bobijas Kristīnas Braunas testamenta izpildītāja apsūdzējusi jaunietes partneri Niku Gordonu viņas sazāļošanā ar “toksisku kokteili” un ievietošanā ar ūdeni piepildītā vannā.

Kā jau ziņots, 22 gadus vecā Brauna aizgāja no dzīves 26.jūlijā. Pirms tam viņa sešus mēnešus bija komā.

Sūdzība saistībā ar Braunu pirmoreiz tika noformēta 24.jūnijā, taču pagājušajā piektdienā tika iesniegti tās labojumi. Gordons apsūdzēts uzbrukumā, piekaušanā, apzinātā emocionālu pārdzīvojumu nodarīšanā un zagšanā no Braunas. Labojumā pievienots arī punkts par netīšu nogalināšanu.

Dokumentā aprakstīts strīds starp Braunu un Gordonu, kurš 2014. gada 31. janvāra rītā pārnāca mājās no “uzdzīvošanas ar kokaīnu un alkoholu”. Apmēram pusstundu ilgajā “skaļajā strīdā” Gordons apsūdzējis Braunu neuzticībā, teikts sūdzībā.

Tad Gordons esot “iedevis Bobijai Kristīnai toksisku kokteili, kā rezultātā viņa zaudēja samaņu, un tad ielicis viņu ar seju uz leju ar aukstu ūdeni piepildītā vannā, kas noveda pie smadzeņu bojājumu rašanās”.

Braunu esot atradis kāds no mājā esošajiem ciemiņiem. Gordons licis satīrīt notikuma vietu, norādīts sūdzībā.

Braunas nāve atgādināja par viņas mātes traģisko likteni. Hjūstone 2012. gada februārī tika atrasta noslīkusi vannā Losandželosas viesnīcas numurā.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+