×
Mobilā versija
Brīdinājums +13.5°C
Jānis
Svētdiena, 24. jūnijs, 2018
12. decembris, 2016
Drukāt

Jaunā VID vadītāja I.Cīrule deklarē savus ienākumus un īpašumus (2)

Foto - LETAFoto - LETA

Ilze Cīrule

Valsts ieņēmumu dienesta (VID) ģenerāldirektorei Ilzei Cīrulei nav parādsaistību, viņa ir izsniegusi 25 905 eiro aizdevumu, liecina Cīrules valsts amatpersonas deklarācija, ko iesniedz, stājoties amatā.

Cīrules īpašumā ir zeme un ēkas Cenas pagastā, kā arī vieglā automašīna “Peugeot 407”. Vieglā automašīna “Audi A4 Avant” ir Cīrules valdījumā.

Stājoties amatā 14.novembrī, Cīrule deklarējusi, ka viņas īpašumā ir 38 702 kapitāldaļas finanšu konsultāciju kompānijā “Bastions ZS” 38 702 eiro vērtībā, kā arī to, ka viņa ir “Bastions ZS” padomes locekle.

Kopš 22.novembra Cīrule ir atstājusi darbu “Bastions ZS” padomē. Cīrules īpašumā bija arī 3,07% balsstiesīgo “Bastions ZS” akciju, taču intervijā aģentūrai LETA uzreiz pēc apstiprināšanas VID ģenerāldirektora amatā Cīrule sacīja, ka atstās uzņēmumu.

Bezskaidrā naudā Cīrule ir uzkrājusi 38 856 eiro bankā “Citadele” un 188 eiro “Nordea Bank AB” Latvijas filiālē. VID ģenerāldirektore ir deklarējusi arī uzkrājumus privātajos pensiju fondos un dzīvības apdrošināšanā ar līdzekļu uzkrāšanu.

Aģentūra LETA jau vēstīja, ka valdība 8.novembrī Cīruli apstiprināja VID ģenerāldirektora amatā. Viņa amata pienākumus sāka pildīt 14.novembrī.

Atbilstoši aģentūras LETA arhīvam Cīrule ir beigusi Rīgas Politehniskā institūta (tagad Rīgas Tehniskās universitātes) Arhitektūras fakultāti, bet 2003.gadā ieguvusi Rīgas Biznesa institūta maģistra diplomu uzņēmumu un organizācijas vadīšanā.

2001.gadā Cīrule tika ievēlēta apdrošināšanas kompānijas “Balta” valdes locekļa amatā, bet 2003.gadā viņa kļuva par šī uzņēmuma viceprezidenti. 2005.gadā Cīrule aizgājusi no darba “Baltā”, savukārt 2006.gadā sāka strādāt “Parekss apdrošināšanas kompānijā” Pārdošanas attīstības daļas vadītājas amatā. “Parekss apdrošināšanas kompānijai” mainot īpašnieku un pārtopot par “Gjensidige Baltic”, Cīrule kļuva par “Gjensidige Baltic” Pārdošanas attīstības daļas vadītāju. Kā liecina ieraksts viņas profilā vietnē “LinkedIn”, kopš 2012.gada viņa bija “Gjensidige Baltic” Finanšu daļas vadītāja.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. tad beidzot uzmocījusi to deklarāciju

  2. ( Latvijā) ierēdnim bez parādiem nav motivācijas “rosīties”

Draugiem Facebook Twitter Google+