×
Mobilā versija
Brīdinājums +22.5°C
Dzidra, Dzidris, Gunita, Loreta
Svētdiena, 27. maijs, 2018
27. jūlijs, 2016
Drukāt

Jauna VVD vadītāja meklējumos, iespējams, iztiks bez konkursa

Vides valsts dienesta vadītāja Inga Koļegova ierodas uz tikšanos ar finanšu ministri, lai pārrunātu savu iespējamo virzīšanu Valsts ieņēmumu dienesta ģenerāldirektores amatam.Vides valsts dienesta vadītāja Inga Koļegova ierodas uz tikšanos ar finanšu ministri, lai pārrunātu savu iespējamo virzīšanu Valsts ieņēmumu dienesta ģenerāldirektores amatam.

Foto - LETA

Ingai Koļegovai kļūstot par Valsts ieņēmumu dienesta (VID) vadītāju, jaunais Valsts vides dienesta (VVD) vadītājs tiks meklēts civildienesta pārvaldē, aģentūrai LETA pauda vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministra padomnieks Oskars Vizbulis.

“Valsts vides dienesta darbs vienmēr bijis saistīts ar lieliem izaicinājumiem. Tādu netrūkst arī šobrīd – sekmīgi jāpabeidz Inčukalna projekts, sanācijas darbi Sarkandaugavā, jāveic Salaspils kodolreaktora likvidēšana. VVD vadītājam jābūt valsts pārvaldes profesionālim. Apveltītam ar labām komandas vadības prasmēm, spēju uzņemties atbildību, kā arī motivēt darbiniekus sasniegt plānotos mērķus. Runājot par iespējamām kandidatūrām – tās tiks meklētas civildienesta pārvaldē,” sacīja Vizbulis.

Uz jautājumu, vai tas nozīmē, ka konkurss uz šo amatu netiks sludināts, viņš skaidru atbildi nesniedza.

“Kamēr Inga Koļegova oficiāli netiks nominēta VID vadītāja amatam, tikmēr komentēt dažādas nianses nebūtu korekti,” viņš izteicās.

Jau ziņots, ka Koļegova piekritusi kandidēt uz VID ģenerāldirektora amatu un finanšu ministre Dana Reizniece-Ozola (ZZS) ir gatava virzīt viņu apstiprināšanai valdībā.
Tā pēc abu amatpersonu tikšanās vakar informēja finanšu ministre.

Galīgo lēmumu Reizniece-Ozola pieņemšot pēc tam, kad Koļegova būs tikusies ar valdības koalīcijas partijām, kā arī uzņēmēju organizācijām. Tāpat pirms galīgā lēmuma Reizniece-Ozola plāno tikties ar Ministru prezidentu Māri Kučinski (ZZS), kurš patlaban devies atvaļinājumā. Premjers uz vienu dienu atgriezīsies no atvaļinājuma nākamnedēļ, 2.augustā.
Reizniece-Ozola cer, ka Koļegova ar partiju un uzņēmēju organizāciju pārstāvjiem tiksies jau šonedēļ.

Kā ziņots, iepriekš izsludinātais konkurss uz VID ģenerāldirektora amatu beidzās bez rezultāta, taču ārpus konkursa šim amatam tika uzrunāta pašreizējā Valsts vides dienesta vadītāja Koļegova, kura nu ir palikusi vienīgā VID vadītāja amata kandidāte.
Valdība šonedēļ un nākamnedēļ vēl nelems par VID vadītāja apstiprināšanu.

Koalīcijas partneri – “Vienotība”, nacionālā apvienība “Visu Latvijai!”-“Tēvzemei un brīvībai”/LNNK – vēl nesteidz paust atbalstu šai kandidatūrai un pēc oficiālās izvirzīšanas nākamnedēļ plāno tikties ar Koļegovu.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+