×
Mobilā versija
Brīdinājums +11.4°C
Milija, Maiga
Svētdiena, 24. jūnijs, 2018
8. septembris, 2014
Drukāt

Jaunā zvaigzne Ajeoka koncertēs jaunajā koncertzālē “Rīga”

Foto - LetaFoto - Leta

Jaunā zvaigzne IYEOKA koncertēs jaunajā Koncertzālē “Rīga” 16. novembrī!

Ajeokas (Iyeoka) populārākais video “Simply Falling” ir skatīts vairāk kā 21 miljonu reižu, viņas pirmā vasaras tūre 2013. gadā bija ļoti veiksmīga, mediju atsauksmes bija lieliskas un skatītāji piedzīvoja izcilas izpildītājas uzstāšanos.

Ajeoka ir spēcīga dziedātāja, kuras liriskā drošsirdība un vokālie talanti atgādina Ninas Saimones, Šade, Lorīnas Hillas un Emijas Vainhausas izpildījumu, kas skar katru dvēseles stīgu. Būdama stāstniece līdz sirds dziļumiem, Ajeokas cerības pilni vārdi plūst un veido patiesu virzītājspēku. Vārdiem pārvēršoties dziesmās, tās saplūst un kļūst par unikālu, emocionāli sarežģītu dāvanu klausītājiem, skarot dažādas tēmas, tai skaitā mīlestība, sievietes, kultūra, cīņa, attiecības.

Ajeoka Ivi Okoavo ir dzejniece un māksliniece, kura, apvienojot savu kultūru un senču ietekmi, sniedz autentisku un iedvesmojošu dziedinošu paziņojumu, izmantojot momenta spēku.

Ajeoka uzsāka muzikālo karjeru, nodibinot grupu “The Rock by Funk Tribe”, mūziķu apvienību, pateicoties kurai viņa spēja apvienot savu dzeju ar džezu, blūzu, fanku un gospeļiem. Viņa laida klajā pirmo solo pilna garuma poētisko dziesmu albumu ar nosaukumu “Black and Blues” 2004. gadā un tad sāka uzstāties ar tūrēm, parādoties arī starp citu izpildītāju albumos esošajām dziesmām. 2008. gadā Ajeoka piedalījās leģendārās “U2” dziesmas “Desire” kaverversijas veidošanā, un šī kompozīcija tika iekļauta “U2” kaverversiju albumā “In The Name Of Love: Africa Celebrates U2″. Albuma ierakstā piedalījās arī ‘Grammy”  balvas ieguvēji/izvirzītie kandidāti, Āfrikas mākslinieki, tai skaitā Anželika Kidžo, Les Nubians, Sierra Leone’s Refugee All Stars, Vieux Farka Toure, Vusi Malasela un the Soweto Gospel Choir. Visi ienākumi tika ziedoti Pasaules Fondam.

2014. gadā Ajeoka laida klajā savu albumu “Say Yes – Evolved”, sava panākumiem bagāta albuma “Say Yes” adaptāciju, kurā tika iekļautas deviņas dziesmas un divi dzejoļi. Pat pirms albuma relīzes pirmā dziesma, “The Yellow Brick Road Song”, tika iekļauta jauna HBO seriāla “How To Make It In America” epizodē un kļuva par oficiālu “USA Network” šova “Fairly Legal” dziesmu.

2014. gadā Ajeoka uzstājās ar lieliskiem koncertiem visā pasaulē…tagad viņa brauc uz Rīgu! Nepalaidiet garām iespēju dzirdēt šo izcilo mākslinieci, jo Ajeokai piemīt unikāla balss un milzīga harizma uz skatuves.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+