Jaunais autosportists Nitišs uzvar Eiropas rallijkrosa čempionāta posmā 0

Latvijas rallijkrosa braucējs Reinis Nitišs svētdien izcīnīja uzvaru Eiropas rallijkrosa čempionāta trešā posma sacensībās “Super 1600” klases ieskaitē.

“Zaļais kurss jau tepat pie sliekšņa,” plāno aizliegt malkas, brikešu un granulu apkuri 69
Māte ar šausmām atklāj, ka jaundzimušais bērns, par kuru viņa rūpējās slimnīcā, nav viņas bērns 19
Atradusies pirms 13 gadiem pazudusi meitene, kura savulaik neatgriezās mājās no skolas 15

Šis ir visu laiku Latvijas augstākais sasniegums Eiropas rallijkrosa čempionātā.

17 gadus vecais Nitišs pēc sekmīgas kvalifikācijas jau pusfinālā startēja no “pole-position”, bet vēlāk uzvarēja ne tikai tajā, bet arī A finālā.

Latvijas braucējs otrajā vietā atstāja krievu Ildaru Rahmatuļinu, bet trešais bija dānis Ulriks Linnemans.

Kopvērtējumā tagad Nitišs kļuvis par līderi ar 70 punktiem. Viņam punktu zaudē Rahmatuļins, bet trešais ar 63 punktiem arī kopvērtējumā ir Linnemans.

Pirmajā posmā Nitišs izcīnīja sesto vietu, atkārtojot Latvijas sportistu augstāko rezultātu Eiropas rallijkrosa čempionāta posmā – 2002.gadā divreiz šāda līmeņa rezultātu sasniedza Agris Upītis. Savukārt otrajā posmā Nitišs finišēja ceturtais un jau tad sasniedza visu laiku augstāko latviešu rezultātu.

Eiropas čempionātā šosezon risināsies deviņi posmi.