Pasaulē

Jaunais Baltā nama sabiedrisko attiecību direktors dzēš vecus tvītus “uzskatu maiņas” dēļ0

Foto: REuters/Scanpix/LETA

Jaunais Baltā nama sabiedrisko attiecību nodaļas direktors Entonijs Skaramuči sestdien paziņoja, ka viņš dzēš vecus ierakstus savā tvitera kontā, jo viņa uzskati laika gaitā ir mainījušies.

Dienu pirms tam ASV prezidents Donalds Tramps paziņoja par Volstrītas finansista Skaramuči iecelšanu jaunajā amatā un Skaramuči pieņēma šo amatu.

Sociālo mediju lietotāji ātri atrada un izplatīja Skaramuči agrāko gadu tvītus, kas nesaskan ar Trampa uzskatiem, tostarp vienu tvītu, kurā atzinīgi novērtēta Hilarijas Klintones kompetence. Tramps pērn sakāva Klintoni prezidenta vēlēšanās un turpina viņu kritizēt, tostarp vairākos sestdien rakstītos tvītos.

2012.gada augustā Skaramuči tvītos pauda atbalstu stingrākiem ieroču likumiem, bet 2016.gada maijā pauda neapmierinātību ar cilvēkiem, kas uzskata klimata pārmaiņas par joku.

“Pilna atklātība: es dzēšu vecus tvītus. Pagātnes uzskati ir attīstījušies un tiem nevajadzētu mulsināt. Es kalpoju @POTUS darba kārtībai un tas ir viss, kam ir nozīme,” sestdien tvītoja Skaramuči, minot Trampa tvitera vārdu @POTUS, kas ir vārdu “Savienoto Valstu prezidents” abreviatūra.

“Man ir bieza āda, un mēs pārejam uz @POTUS darba kārtību, kalpojot amerikāņu tautai,” viņš piebilda.

Skaramuči bija Trampa kampaņas līdzekļu vācējs, kā arī viņa padomdevējs pārejas laikā no uzvaras prezidenta vēlēšanās līdz inaugurācijai.

LA.lv