Mobilā versija
+14.9°C
Janīna, Linda
Pirmdiena, 21. augusts, 2017
9. decembris, 2016
Drukāt

Jaunais Igaunijas valdības vadītājs Ratass ieradies vizītē Rīgā

Foto - Valsts prezidenta kancelejaFoto - Valsts prezidenta kanceleja

“Jaunā Igaunijas valdība turpinās iepriekšējo valdību prioritātes ārpolitikā un drošības jomā, stiprinot sadarbību Eiropas Savienības un NATO ietvaros,” tikšanās laikā ar Valsts prezidentu Raimondu Vējoni norādīja jaunais Igaunijas valdības vadītājs Jiri Ratass.

“Visām trim Baltijas valstīm ir svarīgi strādāt kopā, it īpaši mūsdienu strauji mainīgajos apstākļos. Svarīgi ir pastiprināt sadarbību drošības jomā, enerģētikā, kā arī kopīgu infrastruktūras attīstības projektu, piemēram, “Rail Baltica” attīstībā,” uzsvēra Valsts prezidents Raimonds Vējonis.

Valsts prezidents sarunā ar Igaunijas premjeru atzīmēja abu valstu kopīgo redzējumu reģiona drošības stiprināšanā. Amatpersonas bija vienisprātis, ka NATO dalībvalstīm ir svarīgi nodrošināt, lai izdevumi aizsardzībai būtu 2% no iekšzemes kopprodukta – Igaunija šo mērķi jau ir sasniegusi, bet Latvija sasniegs 2018. gadā.

Pievienot komentāru

Somijā kāds vīrietis sadūris vairākus cilvēkus (1)Turku pilsētā, Somijas dienvidrietumos, policija sašāvusi un aizturējusi kādu vīrieti, kurš bija sadūris vairākus cilvēkus.
Draugiem Facebook Twitter Google+