×
Mobilā versija
Brīdinājums +21.4°C
Rasma, Rasa, Maira
Trešdiena, 20. jūnijs, 2018
18. oktobris, 2016
Drukāt

Jaunais komisijas vadītājs Latvijas Televīziju pierobežā sola līdz 2019.gadam (5)

Rīgas domes deputāts Ritvars Jansons piedalās Rīgas domes sēdē.Rīgas domes deputāts Ritvars Jansons piedalās Rīgas domes sēdē.

Foto - LETA

Saeimas Cilvēktiesību un sabiedrisko lietu komisijas deputāti otrdien, 18.oktobrī, par komisijas priekšsēdētāju ievēlēja Ritvaru Jansonu (NA). Jaunais komisijas vadītājs uzsvēris, ka darbosies ar mērki, lai līdz 2019.gadam sabiedriskie elektroniskie plašsaziņas līdzekļi būtu pieejami visā Latvijas teritorijā.

„Viens no galvenajiem jautājumiem, kam komisijā pievērsīsim pastiprinātu uzmanību, būs sabiedrisko un komerciālo mediju pārvaldība. Tāpat strādāsim pie tā, lai līdz 2019.gadam sabiedriskie elektroniskie plašsaziņas līdzekļi būtu pieejami visā Latvijas teritorijā. Šobrīd sliktās apraides dēļ pierobežā un arī vairākās citās vietās Latvijā nav iespējams uztvert sabiedrisko televīziju vai radio,” atzīst R.Jansons, piebilstot, ka jau šonedēļ komisija skatīs jautājumu par nacionālo elektronisko plašsaziņas līdzekļu pieejamību.

Komisijas darbības joma ir ne tikai cilvēktiesību situācija valstī, sabiedrības integrācijas procesi, sabiedrisko mediju aktualitātes un reliģisko organizāciju darbība, bet arī dzimumu līdztiesības veicināšana, cilvēktirdzniecības apkarošana un vardarbības novēršana izglītības iestādēs. Komisija izskata cilvēktiesību un sabiedrisko lietu jomas likumprojektus, kā arī veic parlamentāro kontroli pār nozares iestāžu darbu. Komisijas darbā aktīvi piedalās ministriju un citu valsts iestāžu amatpersonas, pašvaldību darbinieki un nevalstisko organizāciju pārstāvji.

Iepriekš komisiju vadīja Inese Laizāne (NA).

Pievienot komentāru

Komentāri (5)

 1. cilvēktiesību situācija valstī Atbildēt

  Simpātisks kungs, grandiozi plāni! Nez ko saka zinātnieki – vai 2019. gadā TV kā tāda vispār pastāvēs?

 2. Sakarnieks. Personīgi pārbaudīšu Atbildēt

  Janson, nosauc vismaz 1 vietu Latvijā, kur nevar uztver sabiedrisko radio vai TV. Lūdzu – vienu konkrētu vietu.

  • Ej izgulies, muldoni !

   • Sakarnieks. Personīgi pārbaudīšu Atbildēt

    Janson, Tu parakstījies kā “Ananymous”?
    Bieži braukāju gar robežu. Visur var uztvert gan radio, gan TV. Visur! Protams, ir vietas, kur viļņu signāls ir vājš un to vajadzētu pastiprināt. Bet nav nevienas vietas Latvijas teritorijā, kur viļņus nevarētu uztvert! Es tādu vietu nezinu un, iespējams, Jansons kā vēsturnieks dzen demagoģiju.

    Tāpēc Janson, lūdzu, nosauc to “bedri” kurā netrāpa ne sabiedriskā radio, ne sabiedriskā TV viļņi.

 3. “tāda” steiga? Nožēlojami…

Draugiem Facebook Twitter Google+