×
Mobilā versija
Brīdinājums +13.5°C
Jānis
Svētdiena, 24. jūnijs, 2018
22. janvāris, 2014
Drukāt

Jaunais labklājības ministrs primāri pievērsīsies pensiju indeksēšanai (8)

Foto: LETAFoto: LETA

Jaunievēlētais labklājības ministrs Uldis Augulis (ZZS) primāri plāno pievērsties pensiju indeksācijas jautājumu risināšanai, ziņo aģentūra LETA.

Ministrs sacīja, ka labklājības nozarē tiks strādāts pie valdības deklarācijā noteikto uzdevumu realizēšanas, pirmkārt, sagatavojot jaunajam pensiju indeksācijas modelim nepieciešamos dokumentus un iesniedzot tos apstiprināšanai Saeimā.

“Tas ir jāizdara laicīgi, lai Valsts Sociālās apdrošināšanas aģentūra spēj savās programmās visu pārkārtot,” viņš norādīja, jo pensiju indeksācija paredzēta jau oktobrī.

Tāpat tiks risināti ar jauniešu un pirmspensijas vecuma cilvēku nodarbinātību saistīti jautājumi, teica Augulis. “Un, protams, visi tie pārejošie jautājumi, kas ir šajā gadā jārisina tā budžeta ietvaros, kas nu ir pieņemts,” viņš piebilda.

Jaunā labklājības ministra biroja sastāvs vēl nav nokomplektēts, informēja Augulis.

Pievienot komentāru

Komentāri (8)

  1. Ar nodarbinātību saistītu jautājumu risināšanā kungam jau ir zināma pieredze – “Augulim ne kauna, ne goda – atkal pieņēmis darbā savus radiniekus” TVNET/Nozare.lv 2011. gada 17. martā

  2. Atdodiet noņemtās piemaksas pie pensijas un arodslimnieku atlīdzības.

  3. Kad sociālais budžets atgūs citiem mērķiem novirzīto miljardu?

  4. Strādājošie pensionāri arī turpmāk tiks diskriminēti,ieturot ienākuma nodokli no viņu algas pirmā lata?

  5. Atraitņu pensijas nebūs tikai Latvijā?

  6. Atšķirībā no minimālās algas,minimālo pensiju valdības palielinās pēc nākošajiem divdesmit gadiem? Pat Lietuvā un Igaunijā tā ir vairākkārt augstāka!

  7. Liels paldies jau iepriekš,ministra kungs!

  8. PAT GRŪTI ATCERĒTIES ,CIK ILGI TIEK SPRIESTS PAR INDEKSACIJU !KĀ KARSTS KARTUPELIS IESPRŪDIS , VAI TAD DOKUMENTĀCIJAS KĀRTOŠANAI NEBIJA IESPĒJAMS ,LĒNĀ GARĀ JAU ĶERTIES KLĀT SEN ?TAGAD JĀGAIDA VĒL LĪDZ OKTOBRIM .NEZ KĀPĒC ,KĀDREIZ IZSKANĒJA DOMA PAR 2014.G. 1. JANVĀRI .SKAIDRS ,KA MŪSU BIROKRATIJSAS DŽŪNGĻOS TAS JAU NEBIJA SAGAIDĀMS.

Draugiem Facebook Twitter Google+