×
Mobilā versija
Brīdinājums +21.5°C
Alberts, Madis
Pirmdiena, 18. jūnijs, 2018
25. februāris, 2016
Drukāt

Jaunais “Latvijas Dzelzceļa” vadītājs būs Edvīns Bērziņš (2)

Foto LETAFoto LETA

Edvīns Bērziņš

Satiksmes ministrija (SM) valsts uzņēmuma “Latvijas Dzelzceļš” (LDz) valdes priekšsēdētāja amatā ceturtdien iecēlusi līdzšinējo uzņēmuma valdes locekli Edvīnu Bērziņu, vēsta Latvijas Televīzijas raidījums “Dienas Ziņas”.

Aģentūra BNS jau rakstīja, ka SM izsludināja konkursu uz LDz valdes priekšsēdētāja amatu pēc tam, kad ilggadējais uzņēmuma vadītājs Uģis Magonis tika atlaists saistībā ar aizdomām par kukuļņemšanu. Uzņēmuma jaunā vadītāja atrašanai tika piesaistīta personāla atlases kompānija “Executive Search Baltics”, kas strādā ar zīmolu “Amrop”.

Nominācijas komitejā, kas vērtēja atlasītos kandidātus LDz vadītāja amatam, darbojās Latvijas Darba devēju konfederācijas ģenerāldirektore Līga Meņģelsone, Pārresoru koordinācijas centra vadītājs Pēteris Vilks un Latvijas Dzelzceļnieku un satiksmes nozares arodbiedrība priekšsēdētājs Savelijs Semjonovs. Nominācijas komiteju vadīja SM valsts sekretāra vietniece un LDz kapitāldaļu turētāja Džineta Innusa.

LDz valdē strādā arī Ēriks Šmuksts un Aivars Strakšas, kurš līdz šim bija uzņēmuma valdes priekšsēdētāja pienākumu izpildītājs.

LDz pieder valstij. Tā koncerns nodarbojas ar kravu pārvadājumiem pa dzelzceļu un uztur infrastruktūru.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. No 91 pretendenta izvēlējas policistu?

  2. Vēl viens pamatīgs Pundura ķieģelis valsts pārvaldes mafijā !!Vai šis arī kā Kučinskis visur vazāsies ar sarkanu šlipsi?KAPĒC NE ZAĻU??,ja no ZZS??

Draugiem Facebook Twitter Google+