Mobilā versija
+7.0°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Piektdiena, 28. oktobris, 2016
10. februāris, 2015
Drukāt

Jaunais Latvijas Radio vadītājs: valde darbu sākusi ļoti uzmanīgi (1)

Foto - LETAFoto - LETA

Jaunā valde darbu ir sākusi ļoti uzmanīgi un nesteidzas ar pārsteidzīgiem risinājumiem, intervijā Latvijas Radio otrdien sacīja jaunais tās vadītājs Aldis Pauliņš.

“Jaunā valde – ļoti uzmanīga, piesardzīga, nesteidzas ar pārsteidzīgiem vērtējumiem vai risinājumiem,” viņš norādīja.

Uz jautājumu, kas radio būtu jāuzlabo, viņš atbildēja, ka dažas lietas ir iezīmējušās.

“Viena no tām lietām ir analītikas un plānošanas funkcijas ieviešana Latvijas Radio, un otra lielā lieta ir cilvēkresursu vadības funkcija. Valdes priekšsēdētāja atbildības jomā ir šie jautājumi, ar kuriem esmu gatavs nodarboties. Pārējiem valdes locekļiem ir savas jomas,” viņš atbildēja.

Jau ziņots, ka jaunā valde darbību sāka 15.janvārī, tajā ir Pauliņš, valdes locekle programmu attīstības jautājumos Sigita Kirilka un valdes loceklis nodrošinājuma jautājumos Uldis Lavrinovičs.

Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome pašlaik ir apstiprinājusi Latvijas Radio (LR) valdes mērķus un uzdevumus 2015.gadam.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Ko ta analizēs un plānos tajā rādio?

Psihiatrijas krēslas zona: valsts svētlaimīgā neziņā par slimu noziedznieku likteniViņi var pazust kādā spraugā, kas radusies Veselības un Tieslietu ministrijas sadarbībā. Viņi ir psihiski slimi cilvēki, kuri sava veselības stāvokļa dēļ izdarījuši noziedzīgus nodarījumus, tajā skaitā arī vardarbīgus, ar letālām sekām.
Jūra sāk atgriezties. Cik strauji tas notiks?Jūras ūdens, ko no mums uz laiku bija “aizņēmusies” Ziemeļjūra, palēnām sācis atgriezties un atplūdīs palēnām. Taču Baltijas jūras ekoloģijai vairāk būtu
Draugiem Facebook Twitter Google+