×
Mobilā versija
+13.9°C
Jurģis, Juris, Georgs
Pirmdiena, 23. aprīlis, 2018
9. februāris, 2015
Drukāt

“Jaunais Rīgas teātris” dodas viesizrādēs uz Beļģiju un Lihtenšteinu

Ginta Māldera fotoGinta Māldera foto

Skats no izrādes "Soņa"

Nedēļas nogalē, 13. un 14. februārī, Jaunā Rīgas teātra (JRT) izrāde “Soņa” Alvja Hermaņa režijā tiks rādīta mākslas centrā “Bozar” Briselē, Beļģijā, LA.lv uzzināja teātrī. Savukārt 25. un 26. februārī Alvja Hermaņa iestudējums “Garā dzīve” tiks izrādīts Lihtenšteinas teātrī (TAK) Lihtenšteinā.

JRT sabiedrisko attiecību speciāliste Daiga Bināne stāsta, ka viesizrādes iekļautas Latvijas prezidentūras Eiropas Savienības Padomē kultūras programmā.

Bozar centra misija kopš tā dibināšanas ir radošums, kvalitāte un mākslinieciskā daudzveidība. Bozar centrs ikvienam sniedz iespēju apmeklēt daudzveidīgus mākslas pasākumus – videomākslas darbus, teātra izrādes, kamermūzikas koncertus u.c. Centrs vēlas, lai māksla nebūtu kaut kas abstrakts un tāls, bet sabiedrības kultūras daļa – īpaši tik raibā un starptautiskā pilsētā kā Brisele, kurā sabiedrībai jābūt spējīgai piedzīvot to dabiski un vienlaikus dzīvi.

TAK ir starptautiski pazīstams teātris un kultūras forums, kas piedāvā skatītājiem no dažādiem sociālajiem slāņiem un dažādās vecuma grupās plaša profila mākslas darbus, tādējādi sniedzot gan izklaidi, gan ieskatu mūsdienu teātra un koncertdarbībā.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+