×
Mobilā versija
+11.7°C
Visvaldis, Nameda, Ritvaldis
Otrdiena, 24. aprīlis, 2018
11. februāris, 2014
Drukāt

Jaunais Rīgas teātris dosies uz festivālu Madridē

Publicitātes fotoPublicitātes foto

No 14. līdz 16. februārim Jaunais Rīgas teātris ar izrādi “Oņegins. Komentāri” Alvja Hermaņa režijā piedalīsies starptautiskajā teātra festivālā “Festival de Otoño en Primavera” (tulkojumā no spāņu valodas “Rudens – pavasara festivāls”) Spānijā, Madridē, portālu LA.lv informēja Jaunā Rīgas teātra pārstāve Daiga Bināne.

Izrāde “Oņegins. Komentāri” Spānijā viesosies pirmo reizi. Šogad festivālā piedalīsies mākslinieki no deviņām valstīm – Francijas, Beļģijas, Itālijas, Argentīnas, Spānijas, Latvijas un citām.

Sākotnēji festivāls notika tikai rudenī un to tā arī sauca – “Rudens festivāls”, bet nu jau otro gadu programma izkārtota no oktobra līdz jūnija beigām, sniedzot skatītājiem plašas iespējas apmeklēt dažādas teātra izrādes, koncertus un dejas uzvedumus. Rīkotāji tik izstieptu programmu pamato arī ar lielākām iespējām piesaistīt slavenus pasaules režisorus, ko grūtāk izdarīt nedēļu vai divu ilga festivāla ietvaros.

Festivāls, kurš notiek jau 31. reizi, laika gaitā ir kļuvis par lielākajiem un vecākajiem teātra, mūzikas, dejas un cirka svētkiem Spānijā. To organizē Madrides pašvaldība.

2009. gada rudenī Jaunais Rīgas teātris šajā festivālā jau piedalījās ar Alvja Hermaņa izrādi “Soņa”.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+