×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.0°C
Milija, Maiga
Pirmdiena, 25. jūnijs, 2018
17. aprīlis, 2014
Drukāt

Jaunais VID komplekss pieņemts ekspluatācijā (5)

Foto: LETAFoto: LETA

Valsts ieņēmumu dienesta direktores pienākumu izpildītāja Ināra Pētersone un SIA "Re&Re" valdes priekšsēdētājs Ainārs Pauniņš piedalās Valsts ieņēmumu dienesta jaunā administratīvo ēku kompleksa Spāru svētkos.

Rīgas pilsētas būvvalde ceturtdien ir pieņēmusi ekspluatācijā Valsts ieņēmuma dienesta (VID) administratīvo ēku kompleksu Talejas ielā, informē būvvaldē.

Ēka pieņemta ekspluatācijā, taču pieņemšanas aktā norādīts uz atliktajiem darbiem, proti, teritorijas labiekārtošanu, jo projektā paredzēta teritorijas apzaļumošana ar zālienu. Tā kā zāliens vēl nav izdīdzis, tad komisija nevarēja pārliecināties par veikto labiekārtošanas darbu atbilstību būvprojektam

Būvvaldē apliecinājums par būves gatavību ekspluatācijai iesniegts 27.martā. Ņemot vērā apliecinājuma un tam pievienoto dokumentu apjomu, būvvalde pagarināja objekta pieņemšanas ekspluatācijā komisijas termiņa nozīmēšanu līdz 17.aprīlim.

Visi būvvaldē iesniedzamie dokumenti būves pieņemšanai ekspluatācijā saņemti tikai pagājušajā nedēļā. Piemēram, 7.aprīlī iesniegts atzinums no “Rīgas ūdens”, dienu vēlāk autoruzraudzības kārtībā saskaņotās izmaiņas inženierkomunikāciju izvietojumā, savukārt izpildmērījumi par pandusu atbilstību vides pieejamības prasībām iesniegti 10.aprīlī.

Komisijā VID ēkas pieņemšanai ekspluatācijā bija 11 personas. Pašvaldību pārstāvēja Rīgas pilsētas būvvaldes būvinspektore un arhitekte. Savukārt pasūtītāju – SIA “Biroju cents Ezerparks” valdes priekšsēdētājs, valdes loceklis un divas pilnvarotās personas. Komisijas sastāvā pieaicināts arī būvprojekta autors, būvuzraugs un būvuzrauga palīgs, kā arī galvenā būvuzņēmēja SIA “Re&Re” valdes priekšsēdētājs un atbildīgais būvdarbu vadītājs.

Pievienot komentāru

Komentāri (5)

  1. Visi tie, kas piedalījās un plānoja šo afēru, būs nelaimīgi ne tikai paši, bet arī viņu bērni un bērnu bērni (Gundars Bojārs, Vilkaste u.c.).

  2. Protams, nabadzīgai valstij atkal viena ekstra celtne. Neviens kārtīgs saimnieks tā nerīkotos. Tauta dzīvo trūkumā, bet pilis ceļās….

  3. Un kā ar 3500 stiklotajiem elementiem, kad nebija sertifikāts un no 5 paraugiem – 3 bija neatbilstošiKā to nokārtoja?

  4. Cik gan tur var izvietot klerkus! Un vēl apgalvo, ka nabadzīgi dzīvojam.

  5. cik saprotu šāds ir tas kriminālais grausts, kas atrodas Mežparkā?

Draugiem Facebook Twitter Google+