×
Mobilā versija
Brīdinājums +19.3°C
Marija, Marika, Marina
Svētdiena, 22. jūlijs, 2018
3. aprīlis, 2014
Drukāt

“Jaunais Vilnis”: No krievu naudas grūti atteikties (2)

Gata Šļūkas zīmējumsGata Šļūkas zīmējums

“Latvijas Avīzes” 1. aprīļa numurā rakstnieks un publicists Juka Rislaki savā komentārā “Vasara bez jaunā (devītā) viļņa?” aicina ar godu un cieņu beidzot izlemt “Jaunā viļņa” likteni. Jautāju mūsu ilggadējiem lasītājiem, vai saistībā ar norisēm Ukrainā šovasar Jūrmalā būtu jānotiek konkursam “Jaunais vilnis”.

Eduards Romulis Valkā: “Pēc tāda šova nav nekādas vajadzības. Tas ir pasākums, kur apgrozās galvenokārt Krievijas bagātie cilvēki, visa vecā elite, arī tādi, kuriem patīk aizgājušie laiki. Manuprāt, viņi mums ir bīstami. Latvija pēc Krimas ir nākamais trauslākais punkts attiecībās ar Krieviju. To nedrīkst aizmirst.”

Vēsma Lejiņa Madonā: “Pērn nejauši gadījos pie Dzintaru koncertzāles, kad publika ar ovācijām sagaidīja populāros, jāteic, arī krietni novecojušos Krievijas solistus. Bet tik tuvu redzēju arī mūsu brīnišķīgo Laimu Vaikuli, maestro Raimondu Paulu, konkursa dalībniekus. Atmosfēra bija lieliska, draudzīga. Siltajā vasaras vakarā vēl ilgi klausījos dziesmas, ar kurām mēs, vecākā paaudze, esam izauguši. Man “Jaunais vilnis” netraucē. Tam ar politiku nav nekāda sakara.”

Andris Kļaviņš Rīgā: “Ja esam pilsoniska sabiedrība un gribam parādīt savu attieksmi pret Krievijas agresiju Krimā, “Jaunais vilnis” šovasar jāaptur. Tomēr šķiet, tas nenotiks, jo Jūrmalas vadība jau paraudāja, ka zaudēsim milzu ienākumus, atsevišķas nozares no tā vien pārtiekot. Tāda aizbildināšanās ir nevietā.”

Silvija Auziņa Rīgā: “Ja šoreiz Jūrmala atteiktu konkursu, tas būtu protesta solis valsts mērogā. Bet kā visos gadījumos – ja ko atsakām, jārēķinās ar zaudējumiem. Materiālā ziņā jūrmalniekiem tie būs tūkstoši, iespējams, pat miljoni nesaņemto eiro.”

Jānis Skriblis Tukumā: “Mani šis pasākums neinteresē un tam nekad arī neesmu sekojis. Nedomāju, ka tur top kādas muzikālas vērtības, tā vairāk ir izbļaustīšanās un izrādīšanās. Jā, krievu nauda gan visiem patīk.”

Marija Kalniņa Rēzeknes novadā: “Mani iepriecina tandēms Raimonds Pauls un Igors Krutojs, tāpat jaunieši, kas ar tādu atdevi piedalās konkursā. Toties vecās padomju estrādes megazvaigznes gan savu laiku nokalpojušas, laiks pensijā! Konkursu vienmēr skatos televīzijā, pārdzīvoju un turu īkšķi par mūsējiem.”

Jānis Prīss Rīgā: “Ja vēl palikusi kāda pašcieņas drumsla, tad sen bija laiks “Jauno vilni” likvidēt! Krievu feļetonisti un programmas pieteicēji ņirgājas par mūsu valsti, par prezidentiem, pat par himnu! Kad Valsts prezidents aicina uz pili, daža primadonna neierodas, esot nogurusi. Tāda necieņa! Uz šiem koncertiem latvieši neiet dārgo biļešu dēļ. Jā, Jūrmala zaudēs ieņēmumus, bet to pašu naudu ar labu aģitāciju varētu iegūt no Rietumu tūristiem. Tikai jāstrādā.”

Mārtiņš Marģeris Jūrmalā: “Šis Krievijas “maigās varas” projekts beidzot ir jāaptur. Nav samērojams materiālais labums, ko nopelna Jūrmala, ar to ļaunumu, ko nodarām sev politiski. Man nav pieņemams, ka te uzturas svešas, naidīgas valsts pārstāvji. Ja Krievija tā izturas, tad šis krievu šovs Jūrmalā nav vajadzīgs.”

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Tas pasakums ir jaaptur jo atrak jo labak ,par mums smejas jau puse pasaules ,kauns no kaiminiem .

  2. PIEKRĪTU – LABUMS DAUDZ MAZĀKS KĀ ĻAUNUMS NO BAISMAS PROPOGANDAS, kas aizvien kļūst nekaunīgāka!!! PĒC KRIMAS NOTIKUMIEM ŠOVASAR BŪS SEVĪŠĶI IZTEIKTA PĀRĀKUMA UN VISATĻAUTĪBAS DEMONSTRĒŠANA!!! MUMS TIKS PARĀDĪTA ĪSTĀ VIETA UN TIKSIM IZSMIETI IK UZ SOĻA!!! BEZ TAM MŪSU MEDIJI ARĪ NEATPALIKS UN VISAS AVĪŽU LAPPUSES, RADIO, REKLĀMAS JAU DRĪZ SĀKS SKANDĒT VAI NU SAUKļUS VAI DZIEDĀS TO TRīS NOŠU KOMBINĀCIJU uz AUGŠU un tad uz LEJU AR TEKSTU “jŪRMALA, JŪRMALA”… Viss “Jaunais Vilnis” līdz tā īstajam sākumam atkal visiem burtiski “SĒDĒS” aknās līdz riebumam… Peļņa ir PILNĪGI cita OPERA AR CITU NOZĪMI!!! TĀ NAV TO VĒRTA, KO PIEREDZĒSIM… VAi mums visu to vajag pēc notikumiem ar KRIMU!??

Draugiem Facebook Twitter Google+