×
Mobilā versija
Brīdinājums +21.5°C
Alberts, Madis
Pirmdiena, 18. jūnijs, 2018
12. janvāris, 2015
Drukāt

“Jaunais vilnis” pārceļas uz Sočiem (67)

Foto-LETAFoto-LETA

Komponists Igors Krutojs.

Popmūzikas festivāls “Jaunais vilnis” pārcelsies uz Sočiem, atsaucoties uz Krasnodaras gubernatora Aleksandra Tkačova sacīto ziņo aģentūra “Novosti”.

“Esam izcīnījuši tiesības uzņemt “Jauno vilni”. Es uzskatu, ka tā nav vienkārši maza uzvariņa. Ar to mēs piesaistīsim milzīgu daudzumu tūristu, aizpildīsim viesnīcas, radīsim jaunas darbavietas,” paziņojis Tkačovs.

Līdz ar Sočiem uz festivāla rīkošanu pretendēja Kaļiņingrada un Jalta.

Jūrmalā “Jaunais vilnis” notika no 2002. līdz 2014. gadam.

Pievienot komentāru

Komentāri (67)

 1. Новая волна, comedy club, КВН. Юрмала умрёт. Жопа вам. Лижите ноги Европы и Америки. BRIVA LATVIJA

  • Tu tiešām uzskati ka mēs bez krieviem nomirsim? 😀 😀 Dievs žēlīgais!Nu žēl gan! bija tik jauka valsts, ko okupēt, ne? ar skatu uz jūru. Piedod,Oļeg, bet izskatās ka Tev šajā valstī neklājas labi, brauc mājās, kur Tevi gaida… 🙂

 2. Новая волна, comedy club, КВН. Юрмала умрёт. Жопа вам. Лижите ноги Европы и Америки. BRIVA LATVIJA

 3. man poo… I dont kēēr

 4. man šķiet man būtu lielāks prieks skatīties kā Etiopijā bērni uz ielas dzied savā valodā, nevis to griezīgo krievu pa angļiskij… ausīs griež un acis sāp.

 5. Mani priecē ka tik “ne”politiskie dziedātāji tur savu vārdu un uz Latviju vairs neatgriezīsies! Šī ir mana valsts un šeit runās tikai latviski! Mūsu kultūra ir daudz attīstītāka un tieši ar to mūsu vārds skan pasaulē! Ne ar svešām tradīcijām. Nauda šeit nespēlē lomu, tas ir mūsu lepnums, gods un cieņa pret mūsu mājām-Latviju!

 6. Jācer, varbūt Jaunais vilnis atgriezīsies. Citādi tiešām jāver bizness Sočos. Netaisos Latvijai maksāt savus nodokļus. Ierosinājums visiem biznesa cilvēkiem. Tie plikadīdas latvieši lai sprāgst nost.

  • Krievu pasākums,kas visiem latviešiem vienmēr riebsies. Diemžēl tā jēlā silikona pupu kronēšanas ceramonija ir pārņēmusi Jauno vilni kā sērga un talanta tur maz. Visam pa priekšu iet samākslota, neglīta plastmasa un dārgu brendu pakaļdarinājumi… Skumjš pasākums, kuru tiešām vajadzēja aizvākt no mūsu mīļās Latvijas- tā teikt, lai jaunie nemācās. Lai dzīvo Dziesmu svētki! Raimonda Paula īstā vieta!! 🙂

   • Kādi Dziesmu svētki? Kad visi pāķi uz Rīgu velkas un dzīvo skolās uz matračiem. Viņiem pat nav naudas normālai viesnīcai nerunāsim par kafejnīcu apmeklējumiem lai paēstu normālas pusdienas. Jaunais Vilnis vismaz ienesa Latvijai naudu līdz ar to nodokļus no kuriem visām omēm kuras palikušas laukos pensijas maksā.

    • Ko te lej, kādi nodokļi, Līga/Jāni(labi redzams ka viena un tā pati persona)?! Kādi nodokļi? Tos ko Tu savā kafejnīcā ar pāris.. nekad nemaksā valstij? Tu taču ne tuvu neesi par pensionāriem. ēst atrūcies ko, Jūrmalā zemes nodokli nevari nomaksāt! Nu tad saki paldies saviem draugiem krieviem par to! Un neaiztiec latviešus, bezkauņa, kaut uz matračiem guļ, bet vismaz nav tādi deģenerāti kā tie kas uz jauno vilni vilkās. Un manuprāt Dziesmu svētki piesaista daudz ārzemnieku uzmanību, krievu pupi tiešām nē. Tikvien kā krievu maciņus patukšo. Bet kā jau teicu- Tu savu māti velnam pārdotu, tas jau skaidrs!

    • kā tad Tu tā zini uz kādiem matračiem katrs guļ, vai tik pati neesi tādos pabijusi, lielā nīdēja? 😀

  • Jāver vaļā šampis!! Krievi vācās prom!!!:) jēj!!!! uzvaras pieminekli ar paņemiet līdz!! mums jau nu to kauna traipu nevajag!

  • Saliec čemodānu un brauc uzSočiiem ar visu savu biznesu.Tādas īgņas kas neciena latviešu kultūru latviešiem nav vajadzīgas.Laimīgu ceļu uz krievu paradīzi.

 7. Tā gribēja Jaltu Krimā un kāpēc pārdomāja. Laikam tas iebraukšanas liegums iedarbojās, jo kuram, kurai nodziedot Jaltā būtu biļete uz ES?

 8. beidzot tie krievu .. ir prom

 9. bus VK mazak naudas parparpalikuma,nebus ko dalit premijas.

 10. panaca,nebus musejiem tik liels naudinas birums,ka bija no jauna vilna.nebija jau te Krievija vien bija dalibnieki no visas pasaules.Vai,nu tad zilais iegrieza Krievijai,jasmejas.

 11. … Kolosali … visada veida … !!!

 12. Tad jau krutakrimskaja volna būs šamiem!

 13. Laikam Krutojs arī īsti neatzīst Krimas aneksiju,citādi tā būtu īsta vieta jaunajam vilnim.

 14. Nu ko Latvijas politiķi………..redzēsim,kā turpmāk dzīvosiet,……….lielākos nodokļus maksāja tūrisma industrija,tagad varēsim daudzas viesnīcas klapēt ciet……….bet mums jau tas patīk………lai tik latvieši klapē savus biznesus ciet un brauc uz ārzemēm strādāt un rūpēt svešām valstīm nodokļus………labais,vai ne!

  • Ko nu te vaimanā, jūrmalnieki jau nu nebrauks strādāt ne uz kādām ārzemēm.

   • sviests, kāds sakars tūrismam ar Jauno vilni?! Kas mums krievu par maz?! Lai brauc pārējie, kam interesē kultūrvēturisks mantojums, nevis plikas pakaļas, silikona pupi un dzeršana jūras krastā! Laipni lūgti ciemoties visi visi, izņemot krievi! 😉 sēžat mājās un dzerat- nav ko sabiedrībā rādīties ;P

  • tu lasītāja,vairāk izklausās pēc analfabētes.

 15. Es nupat paņēmu vienu simtiņu brendija par to ka vairs nebūs krievu balagāna Latvijā. Ja kādu tas neapmierina varēsiet braukt uz Sočiem un tur brāļoties līdz baltās pelītes acīs rēgosies.

 16. Ļoti žēl, ka nebūs pie mums vairs “‘Jaunais vilnis”,tas bija viens forš pasākums,kur bija ko redzēt un dzirdēt, pareizi darīja, ka aizgāja,tad lv varēs nožēlot,viss ir jāapdomā, ko dara,kāds sakars estrādes māksliniekiem ar politiku.Būtu labāk lv padomājuši,kā radīt vairāk darba vietu.

 17. Vai tad tik traki bija…………..

  • Ko tad varēja vecgada vakjarā pa Latvijas TV skatīties????

   • ….arī Jauno vilni varēs skatīties pa Tv,tad kur problēma?

    • Skatīties jau varēs pa TV bet kāda nauda aiziet garām, nav taču noslēpums cik ienesīgs ir šis pasākums gan pašai Jūrmalai un Latvijai.

     • Un Tu pats personīgi izjuti tās lielās naudas ieplūšanu Latvijā no Jaunā viļņa pasākuma?…..Jūrmalas kafejnīcās un viesnīcās cenas bija astronomiskas un ierindas latvietim tur nebija,ko darīt……Tieši tā,lai tas urlu pasākums kratās vien tālāk,uz savām dzimtajām ārēm….

     • Jūrmalas domei varbūt laba daļa tika. Bet to jau parasts pilsonītis neizjuta.

     • Tev Jāni nekādi nepielec.Jūrmala viss bizness pieder krieviem,kādu labumu tu saskati Latvijai.Pat kases aparāti noregulēti tā lai valstij nav jāmaksā nodokli.Zem jostas sitiens ir krieviem a ne latviešiem. Jaunais vilnis sočos sapūss kā veca sēne.

 18. Piekrītu Līgai par visiem 200% Bija vismaz reizi gadā viens normāls pasākums. Kurš man var iebilst, ja nebūtu vecgada vakarā Krievijas TV ko tad varēja skatīties? Latvieši pat normālu koncertu nav spējīgi organizēt. Kā paskatījos Latvijas programmas tik garstāvokli sabojāju.

 19. Stulbie latvieši. Vai maz ziniet cik Latvijai nauda aizies garām?

  • Tu satraucies,ka aiziešot nauda garām Latvijai?…..kaut kā viss neizjutu Latvijas ekonomikas plaukumu Jaunā viļņa laikā visu šo gadu laikā…..

  • Pirms met akmeni, padomā kas aesi Tu pati………………

   • Omīt, labi atceros teicienu….”kaut vīzēs bet brīvā Latvijā…”” un kas tagad notiek tajā brīvajā Latvijā? tieši omēm un opiem ir tās mazās pensijas un jādzīvo badā. Mēs jaunie vēl pagaidām maksājam jums tās pensijas bet tikai pagaidām.

  • stulba esi tu ..,kads tev labums no tiem milioniem apskaties pa kadiem celiem tu brauka kadas algas cilveki sanem,nav jegas no ta vilna latvija tas ka atseviski uznemejini jurmala piestum savas kabatas man no ta labak nepalies

 20. Beidzot bus miers.

 21. Tiešām laba ziņa….

 22. Vel vienu soliti talak no krievijas garigas telpas! Uraaaa!

 23. Beidzot tas urlu šovs aizvācies!

 24. Loti laba zina, ka pametusi Latviju. Lai tam vilnim seko visi ta pieludzeji, uz neatgriesanos!!!

 25. Super, beidzot….. 😀 par to būs jāiedzer 😀

 26. Nesaprotami, kāpēc ir vispār jāraksta par kaut kādu krievu apšaubāmās kultūras pasākumu?

  • Vai ne,Janci?! būtu labāk tur kādu Līgo pasākumu uzorganizējuši uz kuru ciemiņiem braukt un skatītie MŪSU kultūru!! 🙂 Lūk ar ko mēs varam lepoties!

 27. Davai, dassvidaņia!

  • Aloha!! Sen tik sen bij tas laiks, kad Jums bij jābrauc mājās dārgie viesi! Mums būs savi latviešu cienīgi pasākumi! Nevajag mums tos kauna traipus mūsu mazajā valstiņā 🙂 Iesim labāk Dziesmu svētkus atbalstīt!! 🙂

   • Man patika Jaunais vilnis,ar prieku un patiku sekoju līdzi pārraidēm.Man patīk krievu estrādes dziedātāji,ir ko paklausīties un paskatīties!Nevajag jaukt iekšā politiku!Kur tāds naids pret māksliniekiem!

Draugiem Facebook Twitter Google+