Reklāmraksti

Jaunajā gadā ar skaistām un veselām kājām!0

Reklāmraksta foto

Mazam bērnam Hērakla cienīgs varoņdarbs ir brīdis, kad viņš pieceļas vertikāli. Stāv uz savām kājām – uz veselām, stiprām, drošām. Katram tādas kājas pienākas, un, ja tā nav, ir vietas, kur var palīdzēt. Daudzprofilu medicīnas centra SIA “Veselības centrs 4” filiālē “Baltijas Vēnu klīnika” ir tas, kā nav citiem. Šeit pieejamas visas pasaulē atzītās vēnu ārstēšanas metodes.

VIENA METODE NEDER VISIEM – IR IESPĒJA IZVĒLĒTIES

SIA “Veselības centrs 4” speciālisti vēnu ārstēšanai lieto:

• BIOLOĢISKO LĪMI. Šī metode neparedz ne griešanu, ne vēnas karsēšanu, līdz ar to nav iespējami nervu bojājumi un asinsizplūdumu veidošanās. Operācija norit bez sāpēm, pēc tās nav jānēsā kompresijas zeķes. Tā ir īpaši ieteicama pacientiem ar bailēm no ķirurģiskām manipulācijām, kā arī atsevišķām slimībām, kuru dēļ neiesaka anestēziju.

Reklāmraksta foto

• RADIOFREKVENCES TEHNOLOĢIJU. Atšķirībā no lāzera, kas var pārsniegt pat 300 grādu temperatūru, radiofrekvences metodei nepieciešami vien 120 grādi. Tā ļauj daudz saudzīgāk un drošāk slēgt vēnu stumbrus, kas atrodas tuvu ādai, nebaidoties par iespējamo ādas apdegumu procedūras laikā. Metode ir ļoti precīza, jo aparatūra enerģijas jaudu un ilgumu regulē automātiski.

• TVAIKA MIKROIMPULSU METODI. Vēnas slēgšanai izmanto sterilu uzkarsētu ūdens tvaiku, kura termiskā iedarbība uz apkārtējiem audiem ir divreiz mazāka kā lāzeram. Tvaika metode ir ļoti saudzējoša. Tā ir efektīva pēc trombozēm un atkārtotu operāciju gadījumā. Tvaika metode piemērota diametrā lielām, izlocītām vēnām ar sarežģītu anatomiju, kā arī vietās, kur nevar ievadīt lāzervadus.

• DIODES LĀZERUS. Lāzerķirurģija ir vispieejamākā, visilgāk lietotā un populārākā vēnu operāciju metode Latvijā, ko pārsvarā lieto lielu vēnu stumbru operēšanai. Jaunās paaudzes tehnoloģiju, piemēram, “Lasemar 2000” lāzera iedarbība uz apkārtējiem audiem ir daudz saudzējošāka un pēc operācijas notiek ļoti strauja atveseļošanās. SIA “Veselības centrs 4” klīnikās pieejamas dažādu vadošo ražotāju jaunākās 2. un 3. – paaudzes lāzeriekārtas, kas nodrošina austāko precizitāti un palielina ārstēšanas efektivitāti. 3. paaudzes lāzeri Latvijā šobrīd pieejami vienīgi SIA “Veselības centrs 4”. Tā kā ir klīnikas, kur šī metode ir vienīgā un vēl joprojām tiek lietoti iepriekšējās paaudzes lāzeri, pirms došanās uz operāciju vērts uzzināt, kādas tehnoloģijas ir klīnikas rīcībā.

Reklāmraksta foto

• PUTU SKLEROTERAPIJU. To lieto, ja vēnas diametrā nav lielākas par 1 cm. Atsevišķos gadījumos iespējama arī slimības atkārtošanās, tomēr retāk, kā pēc klasiskajām vēnu operācijām. To neiesaka pacientiem ar paaugstinātu trombu veidošanās risku. Pēc procedūras var veidoties arī ādas pigmentācija, tāpēc skleroterapijas veikšana būtu jāuztic šai jomā pieredzējušiem ārstiem.

Reklāmraksta foto

• MINIFLEBEKTOMIJU (VARADIJA METODI). Izdarot sīkus griezienus ādā (1-3 mm) tiek izņemti slimie vēnu zari.

Daudzas klīnikas vēl joprojām kāju vēnas piedāvā operēt tikai ar klasisko metodi –flebektomiju. Tās laikā vēna vai tās daļa ar īpašu metāla vai plastmasas zondi tiek izvilkta, izraujot caur vairākus centimetrus garu griezumu cirksnī. Savukārt pielietojot endovenozās metodes,vēna tiek slēgta caur nelielu punktveida dūrienu no iekšpuses. Šim nolūkam vēnā ievada speciālu katetru ultrasonogrāfijas kontrolē un, to velkot laukā, vēna tiek slēgta, izmantojot karstumu vai biolīmi. Veicot flebektomiju, apkārt likvidētajai vēnai mēdz veidoties asinsizplūdumi, var tikt traumēti tuvumā esošie limfvadi un jušanas nervs. Tāpēc āda pie potītes, uz pēdas vai apakšstilba var kļūt nejutīga vai, gluži pretēji, dažās kājas vietās var saglabāties dedzinoša sajūta. Atšķirībā no endovenozajām metodēm, kad tiek atsāpināta tikai operējamā vieta, klasiskās operācijas laikā nepieciešama spinālā vai vispārējā anestēzija.

! Pirms ārstēšanās pieņem gudru lēmumu – noskaidro, vai ķirurga rīcībā ir visas ārstēšanas metodes, lai izvēlētos TEV piemērotāko, nevis vienīgo pieejamo tehnoloģiju, kā arī vai problēma tiks atrisināta pilnībā un pēcoperāciju izmaksas nepārsniegs plānotās.

! SIA “Veselības centrs 4” pēc operācijas tev izsniegs OPERĀCIJAS KVALITĀTES SERTIFIKĀTU UZ MŪŽU. Tas apstiprina, ka klīnika garantē sava darba kvalitāti, un, ja pacientam operētajā vēnu posmā pēc tam rodas problēmas vai recidīvs, klīnika to novērš bez maksas.

! Piemērotāko ārstēšanas metodi ieteiks vēnu speciālists-flebologs, kurš, veicot izmeklējumus, izvērtēs situācijas nopietnību. Tikai kosmētiskas problēmas gadījumā, pieejami arī vairāki mūsdienīgi risinājumi – transkutānā lāzerterapija, skleroterapija, terapija ar diožu tipa, „Nd-Yag” ,„VBeam” lāzeri, IPL (intensīvi pulsējošā gaisma) terapija u.c..

Noskatieties mūsu pacientu stāstus!

Modes dizainers Aleksandrs Pavlovs

Basketbolists Andris Biedriņš

Dziedātāja Ieva Akurātere

Kontakti

https://venas.lv/lv/arstesana/

Adrese – Rīga, Kr. Barona 115
Tālr. – +371 67 847 200
Tālr. – +371 67 847 100
Mob. Tālr. – +371 25 600 798
E-pasts – venuklinika@vc4.lv

LA.lv
RE
REKLĀMA
Reklāmraksti
Eksperta viedoklis – koka vai metāla siltumnīca – kā izvēlēties siltumnīcu, kas kalpos sezonām ilgi?
2. septembris, 2019
RE
REKLĀMA
Reklāmraksti
Granulas, gāzes apkures katls vai vecā, labā malka: kuru apkures veidu izvēlēties?
30. augusts, 2019
RE
REKLĀMA
Reklāmraksti
Moonlight svētku aģentūra – balles, svētki, īpaši pasākumi
28. augusts, 2019

Lasītākie raksti

Par svarīgo

IP
Ilze Pētersone
Latvijā
“Esmu optimists, bet bez ilūzijām.” Saruna ar Egilu Levitu par Latvijas zaļumu un paša izvēlēm 1
Intervija 1 stunda
EL
Egils Līcītis
Latvijā
Egils Līcītis: Ir skaidrs, kurš turpmākos četrus gadus valstī būs centrālais atslēgas cilvēks 2
2 stundas
LE
LETA/LA.LV
Dabā
Sinoptiķi svētdien izsludinājuši Latvijā oranžā līmeņa brīdinājumu par stipru vēju
3 stundas
LE
LETA
Latvijā
Bērnu slimnīcā nonākuši vēl 4 bērni ar aizdomām par zarnu infekciju
1 stunda
LE
LETA
Latvijā
Dreiliņos ugunsdzēsēji izglābj 17 cilvēkus, kad aizdedzies atkritumu konteiners
2 stundas