×
Mobilā versija
+12.8°C
Alīna, Sandris, Rūsiņš
Ceturtdiena, 26. aprīlis, 2018
15. augusts, 2014
Drukāt

Jaunajā koncertsezonā plašs piedāvājums bērniem

1. Mūzika lielākiem un patiešām maziņiem

1no3
Foto: LETAFoto: LETA

Foto: LETA
Kā ik gadus, Latvijas mūziķi – Latvijas Nacionālais simfoniskais orķestris (LNSO), Latvijas koncerti un arī Liepājas Simfoniskais orķestris – sarūpējuši īpašas koncertprogrammas bērniem. Ieskatījāmies viņu piedāvājumā.

“Latvijas Koncerti” jau kopš 2008./ 2009. gada koncertsezonas visjaunākajiem klausītājiem piedāvā koncertciklu “Patiešām maziņiem”, kurā parasti ir četri koncerti. Tie risinās Spīķeru koncertzālē, un mūziķi arvien saģērbti pazīstamu pasaku un multiplikācijas filmu varoņu tērpos. Kopš pagājušās sezonas ieviests jaunums – visi koncertcikli notiek dubultbieži: latviešu un krievu valodā.

Šosezon koncerti “Patiešām maziņiem” latviešu valodā notiks 25. un 26.oktobrī, 6. un 7.decembrī, 7. un 8. februārī, 14. un 15. martā.

Pirmais koncerts, kurā piedalīsies Ilga Reizniece, Laima Jansone, Krišjānis Bremšs un Andris Grunte, veltīts latviešu tautas pasakai “Kā zvēri Daugavu raka”.

“Šokolādes pasaka” decembrī ir Ziemsvētku stāsts, kurā piedalīsies Ventis Zilberts, Ingus Pētersons, Dita Krenberga, Jolanta Strikaite un Rīgas Horeogrāfijas vidusskolas jaunie baletdejotāji. 13. decembrī šo programmu būs iespēja noklausīties arī Siguldas bērniem koncertzālē “Baltais flīģelis”.

Februārī mazajiem klausītājiem “Latvijas Koncerti” piedāvās programmu “Krievu suvenīrs”, kurā mūziķi – Darja Smirnova, Kaspars Zemītis, Mihails Čulpajevs, Artūrs Noviks, Ilona Bagele un studijas “Freska” dejotāji iejutīsies Ivanuškas un Vasiļisas Daiļās, Careviča un Carienes Gulbes, kā arī krievu lelles Matrjoškas tēlos.

Sezonu 14. martā noslēgs koncertprogramma “Trīs sivēntiņi un…”, kurā piedalīsies “Melo-M”, Sonora Vaice, Intars Busulis, mūzikas skolu audzēkņi un baletstudijas “Grande” dejotāji.

Savukārt skolniekiem četrās vecuma kategorijās tiek piedāvāta četru koncertu sērija “Mūzika tev”. 1.-4. klases bērniem koncerti notiks otrdienās, 5.-6. klases skolniekiem – trešdienās, bet 7.-9. un 10.-12. klases grupā – ceturtdienās, un šajos koncertos aicinās gan “Sakārnīša meža pasakas” un “Mazais princis”, gan “Spēka vārdi” ar grupu “Dzelzs vilks”, gan “Koru karaliene Latvija” un “Mīlas vārdi”.

Abonementa cena uz visiem četriem koncertiem vienam klausītājam (gan bērnam, gan pieaugušajam) – 17,50 eiro.

  1. Mūzika lielākiem un patiešām maziņiem
  2. LeNeSoNs aicina atkal
  3. Operā iepazīstinās ar baleta "virtuvi"

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+