×
Mobilā versija
-5.3°C
Vitauts, Smuidra, Smuidris
Otrdiena, 20. februāris, 2018
16. septembris, 2014
Drukāt

Jaunajā Rīgas teātrī atvadās no izcilā kinokritiķa Normunda Naumaņa (Foto)

Foto - LETAFoto - LETA

Jaunajā Rīgas teātrī notiek atvadas no mūžībā aizgājušā kinokritiķa, žurnālista un teātra zinātnieka Normunda Naumaņa.

Šodien no plkst. 12 līdz 13.30 Jaunā Rīgas teātra Kamerzālē notika atvadīšanās no kinokritiķa, žurnālista un teātra zinātnieka Normunda Naumaņa.

Jau ziņots, ka Naumanis mūžībā aizgāja 12.septembrī.

Naumanis strādāja laikrakstā “Diena”, bet bija plaši pazīstams arī ārpus laikraksta kā viens no vadošajiem teātra un kino kritiķiem Latvijā.

Viņš kopš 1980.gada regulāri veidojis publikācijas un recenzijas kino jomā, kā arī piedalījies televīzijas raidījumos par kino.

Naumanis piedalījies dažādos kino konkursos un festivālos kā žūrijas loceklis. Viņš bijis eksperts Berlīnes, Stokholmas un Venēcijas kinofestivālos. Viņš bijis Kinematogrāfistu savienības, Teātra darbinieku savienības, kā arī Latvijas Žurnālistu savienības biedrs.

Naumanis dzimis 1962.gadā un 1985.gadā absolvējis Maskavas Valsts teātra institūtu.

Kultūras ministrijas vārdā līdzjūtību Normunda Naumaņa piederīgajiem un kolēģiem, kā arī teātra un kino mākslas cienītājiem, izteikusi kultūras ministre Dace Melbārde: “Daudzpusīgi veidotās, asprātīgās, rūpīgi izstrādātās recenzijas un raksti un nepārtrauktā publiskā darbība paliks kā liecība par mūsu laika mākslas procesiem un pašu autoru.”

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+